Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lassan de biztosan . Valami...

Lassan de biztosan . Valami hatásos szer?

Figyelt kérdés

ÜDvözletem.


2011.12.30 szilveszter előtt egy nappal , végett vetettem dohányos karrieremnek ( 4 év ) és ezennel tisztalappal indítottam ezt az évet. A mai napig nem gyújtottam rá! igen erős a vágy , de ez akarat kérdése :) , és nem nagy szám de nekem sokat jelent ez a pár nap is eddig. Az egyetlen mellékhatásos gondom : az álmatlanság. 2-3 óra fele éjjel.. felkelek... nem alszok vagy ... 1,5 órán keresztül.... totál parás vagyok. aztán vissza alszok viszont kelek lassan mert iskola... Van valami ötletetek? (értelmes válaszokat szeretnék) más baj nincs tökre jól érzem magam és a tüdőmmel is egyre mélyebben lélegzem :)

19/F


2012. jan. 3. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Tej? Gratula amúgy. Basszus, apukám is olyan 1 éve tette le és akkor ő is erre panaszkodott hogy nem tud aludni:S Fáraszd le magad nappal hátha úgy nem jön elő. Lehet pár hét után ahogy ürül a szervezetedből a nikotin és a többi trutyi múlik majd ez is. Meleg fürdő este stb? Más nem jut eszembe. További kitartást és sok sikert:)
2012. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én 3. napja nem gyújtottam rá és tegnap éjszaka én is fenn voltam elég sokszor és sokáig!Amúgy sem vagyok jó alvó,úgyhogy eszembe sem jutott,hogy a cigitől lenne!Szeretnék neked szívből gratulálni és sok sikert és kitartást neked!Remélem így is marad és elfelejtjük a bagót!Te sokat cigiztél???
2012. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát rendesen . eleinte ez a 3 szál.. aztán nem szokok én rá... nem a nagy ló pikulát nem... aztán lassan 8 szál - 12 szál volt már nah mondom vége... Neked is kitartást és sok erőt kivánok! egyébként akarat erő.. csak az alvásra nem igen megy ....
2012. jan. 3. 18:17
 4/8 anonim válasza:
Sztem is az a lényeg,hogy akard!Nem a nikotin tesz függővé,hanem a megszokás!Annyiban azért én csalok,hogy van egy elektromos cigim és ha van néha az a 2 perc mikor tudod!...akkor előveszem! :) Jaj én nagyon izgulok és félek,h nem fogom bírni!De nagyon szeretnék nem rágyújtani!Ma kimostam a mellényem meg a kabátom ami cigiszagú volt. :D Ne legyek mááá büdös!
2012. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ma egy hete tettem le a cigit. (azóta alig tudok elaludni..) Nappal nagyon jól elvagyok, mert helyette e-cigit tolok. :P
2012. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat látnám, kivétellel ogy én két éve szívom még "csak", és fiatalabb is vagyok, de ha nem tudok cigizni, nem tudok aludni se.
2012. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5. nap ! megéri! egyre jobb ... :) gyengül a vágy és jobb alvás..:) de még felébredek sokszor :(
2012. jan. 5. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett? :)leszoktál?
2014. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!