Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha nem dohányzóként kipróbálom...

Ha nem dohányzóként kipróbálom a füves cigit azzal rászokok a bagóra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
nem,de nem kell kipróbálni,elég,ha csak azt füllentesód,h kipróbáltad!
2012. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért próbálnád ki? Ne gyaluld az agyad. Már régen rossz ha tisztán nem megy.
2012. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy évfolyam társam aki sima cigit sose szív, de füveset meg kb. majdnem minden hétvégén. No meg amikor van. Én meg csak mentes cigit szívok, de bőven elég sokk ez is a szervezetemnek:D Nem kell még más káros szenvedély is mellé:D
2012. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jogos a kérdés, a nikotin baromi addiktív, én legalább 9 a 10-hez esélyt adnék rá, hogy rászoknál. még annak ellenére is, hogy ismerek 1-2 embert, aki csak a fűhöz szív dohányt.
2012. jan. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként egyszeri próbától a cigire se szoksz rá, nekem is kellett egy jó 50 doboz cigi mire rászoktam ténylegesen, meg fizikailag:D
2012. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a sok egészséghuszárnak a ...-ját.. egyszeri kipróbáláskor senki nem szokik rá, aki azt mondja hazudik.. a fű nef még mindig nem olyan káros mint mondjuk az alkohol.. fizikailag, tarsadalmilag sincs akkora negatív hatása
2012. jan. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A nikotin egy méreg, a mérget először nehezen szokja meg a szervezeted.

Akkor szoksz rá amikor már hozzászokik a szervezeted.

Ha egyszer elszívsz egy füvescigit fizikailag nem fogsz rászokni.

De a fizikai függőség egyébként se erős.

Inkább csak beképzelik az emberek hogy mennyire függők.

2012. jan. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a füvescigiben nincs nikotin,se semmi.és az sokkal erősebb,tehát nem tudsz elszívni majd eggyet se.eggy slukktól nem fogsz többet lepumpállni,és attól is lesz minden bajod.egy sima dohányos is elsőre beleszív,úgy mellbe vágja azt is,ahogy csak lehet,pedig a sima cigit az bírja.
2012. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az utolsonak nagyon nincs igaza ugyan is a füves cigihez is teszünk dohányt már csak azért is hogy joban és egyenletesebben égjen
2012. febr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!