Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek nem képmutató...

Szerintetek nem képmutató dolog ez a dohányzásos törvény? (nemdohányzóként kérdezem)

Figyelt kérdés
Minden választ szívesen fogadok!
2012. jan. 4. 18:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Dehogyisnem!

Ez egy tök betarthatatlan törvény! És ki fogja megfizetni a kiesett adóbevételt,ha esetleg tényleg mindenki leszokna!?

Egy szintén nem dohányzó

2012. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem is értem, mit valami kivert kutya bujkálniuk kell mert a munkahelyeken sincs már kijelölt hely. Ki kell menni az utcára messze az épülettől, de ne túl közel a a buszmegállótól, meg közterület...etc. Értem én, hogy káros, de akkor miért nem tiltják be?
2012. jan. 4. 18:35
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
nagyon is. (igaz, én pont ennyit is vártam az orbánéktól)
2012. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem jó hogy kitiltják őket a buszmegállókból, mert már túlságosan szennyezték az egészségemet!

Inkább jobban szeretem az egészséges kipufogógázt.

2012. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
a buszmegálló mondjuk teljesen jogos, mondjuk szerintem értelmes ember nem gyújt rá a tömegben...
2012. jan. 4. 19:14
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Az hogy diszóból ki lett tiltva jó, hogy a kocsmából az már nem annyira, de még mindig nem hülyeség, mert legalább kevesebbet szívok, de hogy nem lehet külön dohányzó szobát kialakítani a munkahelyen, az egy hülyeség, pont ennyit vártam ettől a kétharmados töketlen bevándorló cigánytól. Lassan már rosszabbak mint az mszpsek, ráadásul kezdik elérni hogy az átlag embernek ne csak szar legyen az életszínvonala, hanem még élhetetlen is legyen ez az ország. Marhák, lógnátok a lámpavason.
2012. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Középiskolás vagyok és nemdohányzó. Eddig nagy ritkán amikor mázlijuk volt, akkor a 9.-esek bagóztak, de ezt persze a dohányzó idősek is rossz szemmel nézték. Na MOST MINDENKI a wc-be meg bagózni, én meg nemdohányzóként szagolhatom azt a sz@rt, és 2 perc alatt amíg bent vagyok, tiszta bűz leszek, már ha egyáltalán van szabad fülke. Irtó dühös vagyok. És nőként azért csak vannak helyzetek amikor kell menni, értitek. Elég kellemetlen, hogy ott toporzékolnak. Ez egy sz@r törvény.

És még sorolhatnám, mind a 2 fél védelmében a dolgokat!

2012. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%

de, bizony rágyújt a tömegben a buszmegállóban, mert neki jár.

nem megy ki, hogyisne, ott esik az eső!!!

2012. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
94%
Egész más dolgokat kellene betiltani ebben az országban.
2012. jan. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
De igen, szerintem is képmutató. Ha valaki nem kultúrált módon dohányzott eddig, ezután sem fog. Én már a törvény előtt sem gyújtottam rá sem az utcán, sem a buszmegállóban, a munkahelyemen pedig csak az épületen kívül, nemdohányzó társaságban természetesen sohasem gyújtottam rá, sőt még otthon sem dohányzom a lakásban, mert gyűlölöm a füstszagot. A dohányzási kultúrát így sem fogják a bunkók fejébe beleverni és bosszantónak és felháborítónak tartom, hogy minket is, akik tekintettel vagyunk másokra ugyanúgy kezelnek, mint a bűnözőket és szerintem a nemdohányzók is egy kalap alá vesznek minket, pedig nagyon sokan vagyunk dohányosok, akik igen is betartjuk a társadalmi normákat és elvárásokat.
2012. jan. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!