Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Első vizipipa, mit ajánlotok?...

Első vizipipa, mit ajánlotok? (lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a legjobb Shiazo kő (ízben)? És a már felhasznált köveket újra lehet ízesíteni ezekkel az aromákkal : [link] ?


Szénből milyet ajánlotok? Öngyulladós, nem öngyulladós?


Egy ilyen pipát vennék: [link] szerintetek jó?


Köszi a válaszokat!



2012. jan. 7. 19:28
 1/4 zenevilag válasza:
sztem jo bár nem értek hozá
2012. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Tényleg jó ez a shiazo kő, mert nincs benne nikotin, mint a dohányban, úgyhogy kezdésnek nagyon jó. Láttam róla egy csomó videót, és rájöttem, hogy ez olyan, mintha egy nagyon jó minőségű dohányt szívnál (jó a füst, kellemes az íze).

A pipáról annyit, hogy jó a választás. Alapszabály, hogy 40 és 70 cm között kell nézelődni. És én pont ugyanezt a pipát néztem ki magamnak, csak még nincs pénzem, majd megdolgozok érte:)

A szénről: én öngyulladósat vennék (mert ezt ajánlják a kezdőknek, fél perc alatt meg lehet gyújtani öngyújtóval, csak drágább).

Ha spórolni akarsz, akkor ott vannak a nagy kiszerelésű szenek.

Mellesleg én is kezdő vagyok ezen a téren (tapasztalatilag), csak mielőtt én is belefognék, rendesen utánanézek a dolgoknak.

2012. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja, és aromából én az áfonyát próbálnám először, mivel az nagy kedvencem:)
2012. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ledzep válasza:

minden jó

a ppáról csak annyi hogy nekem első pipám egy 37-es top mark volt és nagyon bejött semmi gond nem volt vele

de most vettem 1 hónapja egy 55-ös top markot és azóta mindig beég a dohányom 15 perc után

az alábbi oldalon vagyok regisztrálva én is, akciós termékek közt találsz most egy aladin pipát aminek jó a magassága jó az ára na és a minősége is sokkal jobb

2012. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!