Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha körülöttem egy zárt térben...

Ha körülöttem egy zárt térben füveznek akkor az az én szervezetemben is kimutatható lesz? Ha igen meddig? És ha esetleg részegségemből kifolyólag én is szívnék meddig marad kimutatható?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
drogriporter.hu
2011. dec. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Valld be, hogy ki akartad próbálni, ne fogd a részegségre. a te tetted, a tied a felelőssége, és a következményei is. (bocs ez biztosan fáj, de ez van) Nincs abban semmi gázos, sokan megtették már. És most, hogy kipróbáltad, hagyd a pcs-ba, mert semmivel nem lettél beljebb...

Pisiből 3 hét, vérből több, gerincvelőben 10 évig is ott marad a nyoma, de nem bánt ha te sem bántod túl gyakran.

De ha a piára fogod, pereld be a jégermájsztert, mert nincs a cimkén hogy bebaxva könnyebben a szádba adnak valamit, amit józanon nem tennél oda...:D

2012. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy már kipróbáltam és nem szerettem volna szívni a bulin (nem is szívtam) csak gondoltam megkérdezem...nem árt ha tudom hogy meffig kell óvakodnom a vizeletvizsgálattól :)
2012. jan. 7. 19:28
 4/4 anonim válasza:
ne a vizeletmintától parázz, hanem attól, hogy ne menj tovább. Javasolom, hogy menj el egy drogelvonós helyre nézd meg az arcokat akik ott vannak, és utána mérlegelj, hogy mindenáron szükséged van-e a cuccra...
2012. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!