Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ismertek dohányzással kapcsola...

WorfHadnagy kérdése:

Ismertek dohányzással kapcsolatos babonákat?

Figyelt kérdés
Pl. ha rosszul, féloldalasan gyullad meg a cigi: megcsalás. :-D
2012. jan. 7. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ne hidd el:D Ha hegyes a cigi vége akkor szerelmes vagy. Ennyit tudok.
2012. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
én úgytudom, hogy ha hegyes a vége, akkor kúrnod kell :D meg ha valakire ráfújod a füstöt, azt kívánod, illetve ha eltapossák a csikked, akkor azzal is kúrni fogsz, aki eltaposta :D
2012. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Én ezt úgy ismerem, hogy aki eltapossa a csikked, az lesz a férjed/feleséged. Meg ja, ha hegyes a parázs, akkor szex lesz :) Illetve egy időben csináltuk ezt a szerencseszálas hülyeséget, hogy amikor megbontod a cigit, egy szálat meg kell fordítani és úgy visszatenni a dobozba, és azt szabad utoljára elszívni, és akkor az szerencsét hoz.
2012. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én olyat ismerek, hogy ha kiesik a parázs a cigidből, akkor szex lesz. :D
2012. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
70%
Ha félre ég a cigid qva lesz a feleséged !!
2012. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltaposod a másik csikkjét, akkor dugni akarsz vele, valami ilyesmit én is hallottam. Mondjuk van egy leányzó akivel tényleg szívesen dugnék, csak nem akartam hogy tűz legyen ezért inkább eltapostam a csikkjét:D de most hogy így átgondolom elég hülyén vette ki magát akkor a helyzet:D
2012. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Eltaposásról a szerelmi/szexuális kívánást ismertem, a hegyeset nem. A szerencseszálat azt mostanában is csinálom. :-D Amúgy nem elhinni akarom, csak összeszedni itt GYIK-en... :-D Meg szekálni a dohányos haverokat, ha mondjuk hegyes a dekkük vége. XDDD
2012. jan. 9. 16:49
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Én annak idején így ismertem ezeket:

rosszul meggyulladt-megcsalnak

hegyes parázs- sex

ha eltaposta valaki más-azzal sex aki eltaposta

kiesik a parázs-megcsalnak

rád fújják a füstöt- aki rád fújja kíván téged, ha te fújod rá akkor kívánod akire ráfújtad

megfordított szál- ha utoljára szívod el szerencse, ha valaki más szívja el balszerencse


Ezekben mindig csak az volt a vicces, hogy akkoriban amikor ezekkel húztuk egymás agyát, akkor még jobbára senkinek nem volt pasija/csaja, de még csak nem is vesztettük el az ártatlanságunkat! :)

2012. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is szoktam szerencseszálat tenni a cigis dobozomba, bár nem babonából, hanem egy hülye szokásommá vált:"D és mindig a szerencseszál jobb oldaláról veszem ki a cigit. Annyiban hoz szerencsét, hogyha valaki letarhál cigivel és pont azt veszi ki fordítva gyújtja általában meg.:D Erre fele úgy van, ha : kiesik a parázs - ma sexelni fogsz; félreég - megcsalnak; hegyes a parázs - jó vagy az ágyban; rátaposnak a csikkedre - "k**va anyád" helyettesítője:D
2012. jan. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!