Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire károsítja a vizipipa...

Mennyire károsítja a vizipipa a tüdőt?

Figyelt kérdés
Énekes vagyok, de szeretek vizipipázni. Ha rendben be van gyújtva, tömve, és finom a füst nem égett stb, akkor minden rendben van a torkommal is tüdőmmel is, ha visznt odakozmál az anyag akkor fáj a torkom. De a lényeg, ha tiszta a füst az is árt a hangnak? Ha igen mennyire?
2012. jan. 10. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a hangodnak alapvetően nem árt, de a tüdőkapacitásod csökkenteni fogja, tehát nem fogsz tudni akkora levegőt venni, mint szeretnél.

Aztán meg ugye a mérgek... egy vizipipázás felér 100 cigarettával. Szóval nem lesz hosszútávú a karriered, ha kipurcansz egy 20-30 éven belül...

2012. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

100 cigarettával, ne nevettess! :D

Múltkor azt mondta a tévében valami vízipipa szakértő magyar-arab ember, hogy állítólag tágítja a tüdőt, és ebből nem rakódik le semmi a tüdőben (hiszen a cigiből is a kátrány, a papír égésterméke rakódik le).

2012. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hülyeség nikotin szinte alig van max 0.5 vagy 0.05% de shiazoban 0% szűrök is vannak benne és igazábol a viznek a gőzét szivod tehát szerintem egyántalán olyan ártalmas de próbáljatok emg 100cigit elszivni ha megy :D
2012. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves első, te egy ritka nagy hülye vagy. nem kell mindent elhinni amit a dohánylobby mond.
2012. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, nyilván egy ritka nagy hülye vagyok, meg az egész WHO az. :) magyar cikk:

[link]


Valójában a cigaretta legalább olyan egészséges mint a C-vitamin, a vizipipa pedig egyenesen életeket ment és rákot gyógyít. :D


Egyébiránt viszont ez az oldal nem egy szakfórum. Én leírtam a véleményem, te meg lehülyézel érte. :) Szánalmas vagy.

2012. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!