Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valakinek megvan Allen Carr...

Valakinek megvan Allen Carr Rövid úton leszokni a dohányzásról című könyve? Már sehol sem kapható és szeretnék hozzá jutni. Szívesen megveszem. De ha valaki kölcsönadná annak is nagyon nagyon örülnék!

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 19:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, neten megtalálhatod pdf-ben, de ott más a címe, valami olyasmi, hogy "Már nem dohányzom". Nem tudom, hogy ez másik könyv-e, de szerintem az üzenete ugyanaz lehet.

Viszont nekem megvan mp3ban, hangoskönyvben, én is úgy hallgattam meg, nem is cigizek azóta:) Ha kell, szívesen elküldöm!:)

2012. jan. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
mármint hangoskönyvben már az a című van, amit Te is írtál:) Szilágyi Tibor olvassa fel, nagyon kellemes hangja van, jó a minőség is, szóval semmivel nem rosszabb így, mint könyvben szerintem:)
2012. jan. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%
Nekem mos küldött levelet egy úr erről a módszerről szerintem ez lehetetlen így leszokni na meg a másik, hogy a szeminárium 49900ft ez nem semmi egyéni szeminárium pedig 179000ft te hiszel benne, hogy ezt meghalgatod és láss csodát nem kívánod tovább a cigit a dohányzás nem depresszió amit csoport terápiával kell kezelni ez olyan valamire rászoktál fizikálisan és erről leakarsz szokni hiába beszél ha te kívánod nekem biztos nem sikerülne elhatározom, hogy leteszem és kész vállalom a következményeket és 3 hónap és vége az biztos , hogy ez hosszú idő de ha akarom lehet, hogy sikerül.
2012. jan. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

figyelj, egyrészt:

Sok mindenre rádöbbent a könyv. Nem azzal próbálkozik, hogy egészségtelen és drága, és így foszd meg magad tőle, hanem megkeresi az okot, hogy miért is cigizel. Én kb 100x megpróbáltam úgy leszokni, hogy na, holnaptól nem cigizek. Meg is volt az akarat hozzá, de másnap délután 2körül már majd'megőrültem, és valóban megfosztottnak éreztem magam valamitől, ideges lettem, és mindenféle elvonási tüneteket éreztem. Aztán mikor a könyvet hallgattam, aznap még egésznap cigiztem (szokásos 1doboz elment), másnap reggel meg már tök vidáman keltem fel, eszembe sem jutott volna rágyújtani. És még jósok embertől olvastam vissza ugyanezt, hogy ők is így jártak.

Másrészt, ha csak ilyen placebo hatása van, hogy hisz benne az ember, és azért működik, akkoris megéri nem?:) Engem nem érdekel, hogy mire hat, mennyiben változtatja meg a gondolkodást ez a könyv, vagy ha esetleg csak én meséltem be magamnak, nekem az a lényeg, hogy engem megggyőzött, és elvonási tünetek nélkül én is le tudtam tenni.

2012. jan. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
és semmit nem veszthetsz, max 3-4óra eltelik a napodból a könyv miatt, de közben is lehet végig cigizni, szóval addig sem kell idegeskedni:)
2012. jan. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Miért szívom? azért mert rászoktam ez egy állapot megszokás. Akkor ezzel a módszerrel az alkoholról ás a drogról is lelehet szokni nem? végig olvasok 3-4 órát és leszoktam számomra ez nevetséges. Ezt megkérdezhetem magamtól is miért szívom? mire jó? És rájövök, hogy rászoktam és nem jó semmire és leteszem és sikerült mert rájöttem ezekre rendet tettem az agyamba neharagudj de ez röhej.
2012. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

mert bebeszéled magadnak a hülyeséget, hogy megnyugtat, meg hogy erős a függés stbstb.. mind hülyeség

egyébként nem kell hinned benne, nem is azért írtam, és még ha hülyeség is, tegyük fel hogy semmi haszna, csak egy kapaszkodót ad az embernek.. akkoris több 10ezer ember ezzel szokott le, és ha a kérdező is ki akarja próbálni, nem értem neked mi bajod van ellene :D

2012. jan. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
te egyébként dohányzol, vagy dohányoztál és már leszoktál?
2012. jan. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
10%
Azér mert én kipróbáltam és nekem nem segített 49900Ft volt a szeminárium és semmi ez csak egy csoportterápia megbeszélik az okot stb és utána dönts el, hogy szívod-e vagy sem felőlem kipróbálhatja de az, hogy egy függőséget meglehet szüntetni 6 óra alatt, nekem nem jött be én letettem és kész és nem került semmibe ilyenekre költeni? na de én is költöttem hiába mikor anélkül is ment, csak akarat. Vagy ennek az a gyógyforrása, hogy hinni benne mint a vallásban? nemtudom na mindegy.
2012. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom, hogy neked nem segített, de egyébként nem volt pénzvisszafizetési garancia?

Nem 3-4óra alatt szünteti meg amúgy a függőséget, de azt a pár hetet, amíg kiürül a nikotin a szervezetemből, tök jól viseltem. Nem tudom mit tett ehhez a könyv, de tényleg, rám jó hatással volt. Nekem segített, vagy ha nem is amiatt, de már nem dohányzom, és örülök neki:)

2012. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!