Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kimutatható a vérvételből?...

Kimutatható a vérvételből? Részletek lent

Figyelt kérdés

Néha-néha elszívtam bulikban cigarettát, de nem szeretném, hogy a szüleim rájöjjenek, mert nem akarok a szemükben rossz lenni..

Egy vérvételből meg lehet állapítani hogy néha cigiztem-e, vagy ráfogható passzív dohányzásra, mert az egész családom napi 1 doboz. Ezért is óvnak. És ha kimutatható, akkor a vérvétel előtt mennyi ideig ne szívjak?

Remélem nem lett túl bonyolult, előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 17. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Na a nagy felnőtt kölyök, sunyiban mer cigizni, de anyu-apu ha megtudja... xD Jóvan gyerek, nem mutatható ki amúgy, nem kell betojni.
2012. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell így beszélni, azt hiszem, elég normálisan tettem fel a kérdést, normális válaszokat is szeretnék! 17 éves vagyok, nem kell egyből lehurrogni, mert fontos a szüleim véleménye.
2012. jan. 17. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mutatható ki, viszont jót tennél vele magadnak ha nem szoknál rá, ez az egyetlen dolog amit nem tudok kiiktatni az életemből, pedig fontos lenne. Nagyobb fokú függőséget okoz mint bármelyik keménydrog.
2012. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azért hurrogtak le, mert fontos a szüleid véleménye. Az jó. Viszont szánalmas dolog sunyiban cigizni. Nem gondolod, hogy ha azok előtt, akiket szeretsz, nem mered felvállalni, akkor rossz dolgot cselekszel? Inkább azt a pár szálat se szívd el, ha nem muszáj.
2012. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet kimutatni, de az elsőnek igaza van.

Ha ahhoz nagyfiúnak érzed magad, hogy cigizz, akkor nehogy már itt vinnyogj azért, mert "úristen megtudják".

2012. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szülők véleménye biztos az, hogy ne szokj rá. Most hogyha fontos a szülők véleménye, akkor ne is szokj rá, és nem kell mitől parázni :D én azt mondom, néha-néha buliban 1-1cigi az hagyján, de nekem pl 10fős baráti körből 9ember így szokott rá, és csak 1 az, aki 5év után is csak párhavonta szív el egyet, szóval vigyázz vele :D
2012. jan. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!