Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-Healt elektromos cigi,...

E-Healt elektromos cigi, miért folyik belőle a zselé?

Figyelt kérdés
Miért folyik a patronból az a folyadék amikor szívom egy ideig ??? már cseréltem patront is de amikor kicsit forgattam a patront ,hogy jobban füstöljön elkezdett folyni a "zselé" vagy mi az , miért ? ? ?
2012. jan. 21. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez is egy olyan árucikk, amiből megint meg akar valaki gazdagodni!
2012. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az E-Helath cigarettát változó áron kínálják, kb. 1500 forinttól árulják 7-8 ezerig, de ugyanaz a használhatatlan, gagyi termék. Szerencse kérdése, hogy neked meddig tart, hallottam olyanról, akinek 1 alkalom volt és olyat is, hogy sokáig kihúzta vele. Olvastam, hogy egy elferdített gemkapocs és egy nejlondarab van benne, ami összefogja, tehát nem a legstabilabb. Hogyha szeretnél egy normális kezdőkészletet, akkor van nagy teljesítményű akkumulátor 4-5000 forintért + patron (darabja 350 ft-től kb. 1500-ig) és folyadék (10 ml minőségi már 700 ft-ért) és olyanba érdemesebb "befektetni".


Röviden a válasz: azért történt mindez, mert gagyi, utánzat, bóvli, érdemesebb komolyabb szerkezet után nézni.

2012. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!