Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigaretta? Meik a...

Elektromos cigaretta? Meik a legjobb és megbízhatóbb?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményét várom akik már használják. Most szeretnék váltani csak nem akarok valami rossz minőségűbe belefutni.


Szóval már felhasználók véleményét várnám. Ki milyen típust ajánlana és miért?


2012. jan. 21. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit én mondok az az hogy ne a legolcsóbbat meg ne a legdrágábbat vedd. És vagy dohány boltba vedd meg vagy drogériába de ha patikába akarod akkor az a legjobb mert ott csak minőségi árút adnak a kezedbe. Egy olyan 20 ezret áldozz rá patronnal mindennel együtt. Nekem 3 van egy a lakásba a fiókomba egy a kocsiba és egy a páromnál. Igazából nem tudom melyik a legjobb márka de én a Joycare márkát javaslom, mert az részben olcsó is de nem a legolcsóbb ahogyan az árakat elnéztem,. de nem is olyan drága. Az akksija jól bírja kb 1 doboz mennyiséget lehetne elszívni vele és a patron is kb addig bírja. A páromnak egy ismeretlen márkájút adtam, volt valamilyen márkája de az egy olcsó vacak volt amit legelőször vettem és elég hamar le is merült, dobozát költözésnél elhagytam vagy anyámék házába maradt, nem tudom de a legolcsóbbat ne vedd mert azok olyanok is.
2012. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Megnéztem azt a fajtát ami neked van. Hasonlót próbáltam már és valamiért nem nyerte el a tetszésemet. Viszont kinéztem egy másik fajtát és már ma ki is próbáltam egy ismerősömnél. F1-es tipusu [link]
2012. jan. 21. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szép mind, amit linkeltél, de 22 ezer forint helyett töredék árból ki lehet hozni hasonló terméket. Nézz szét ezen az oldalon: [link] és itt [link] is. Itt kb. 4-6000 egy nagy teljesítményű és jó akksi, 700 forint 10 ml folyadék a 2. linken és kedved szerint variálhatod őket. A linkelt oldalon a folyadékok rettenetesen drágák és rossz ízűek is... Szerintem így érdemes csinálni, ha most kellene kiválasztani a kezdőkészletet, én itt kezdeném.

2012. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Mi a párommal az F1-est használjuk. Többek között azért, mert itt látjuk, hogy a patronban, még mennyi folyadék van, és hogy mikor kell tölteni. Az akksija 1300-as, kibír 3 napot is, pedig a párom erős dohányos. Előtte EGO1300i-t használtunk, az sem volt rossz, de az F1 nekünk jobban bejön. Az F1-et ki lehet kapcsolni, nehogy véletlen benyomódjon, kupakja is van, tök úgy néz ki, ha párom felakasztja a pólójára, mintha egy toll lenne. Azért cseréltük le az EGO-t, mert annak egy kicsit filc íze volt a filctekercs miatt, amire a folyadékot kellett csepegtetni. Mi a www.elektromos-cigaretta.biz honlapon vásároltuk. Nagyon korrektek voltak velünk! Az EGO-t még az oxygain-nél vettük, az F1-et meg már a másik webshopban mert olcsóbbak. És csak itt kaptunk 1300-as akksival. Hát, én ennyit tudok mondani! :-)
2012. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!