Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű cigaretta?

Figyelt kérdés
Én fekete Dunhill-t szívok, de szeretnék valami elitebbet, ha egyáltalán lehet Magyarországon ennél jobb minőségű cigarettát venni...
2011. máj. 29. 13:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Mitol jobb minosegu egy cigaretta mint a masik? Eloszor ezt tisztazzuk.

Elitebbet??? Akkor nem a "minoseg" miatt hanem nagyzolasbol akarod szivni, igy az lenne a kezenfekvobb kerdes, hogy mlyik a legdragabb. Viszont akkor ugy kell szivnod, hogy biztos, hogy lassak, ohgy meno cigit szivsz, mert ha csak messzirol latnak cigizni akkor azt is hihetik, hogy sima, proli cigit szivsz es akkor kiadtal egy csomo penzt, hogy meno legyel es nem is hisznek annak. A legjobb, egy "En draga cigit szivok!" feliratu polo lenne, mert azt jobban latni mint a cigid markajat.

2011. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
próbáld végig mindet és szívd azt ami neked a legjobban bejön. ne azt szívd amit mondanak. legyél már egy kicsit önálló gondolkodású.
2011. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Végigszívtam az összes olyat, amelyet ismerek, és nekem a fekete Dunhill, a fekete vékony Kent, illetve az arany Davidoff slim jött be. Csak azért kérdezem, hogy van-e ezeknél jobb is, mert biztos van olyan dohány márka, amit nem ismerek. Egyébként van olyan bolt, ami kimondottan a cigarettákra lett specializálódva? Mert vágom, hogy vannak dohányboltok, de ott szivart, pipát, és egyéb kellékeket lehet venni - megjegyzem, a szivarokat nagyon szeretem, főleg a Bolivar, Monte Cristo, Davidoff szivarokat, Cohiba szivart még nem volt alkalmam "kóstolni" -, de cigarettát nem láttam.
2011. máj. 29. 14:48
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Nincs olyan, hogy "elit cigaretta", mert az elit szivarozik.
2011. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Cigar Tower a Deák tér és a Vörösmarty tér között.

Ott lehet különlegesebb cigarettákat is kapni, ott nézz körül.

L/24

2011. máj. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Szűrő nélkül Piros Lucky Strike, vagy Piros Marlboro, ha ennyire keméyn vagy. Egyébként meg neked csak menőzéésre kell a cigi, szánalokm hegyek ezek a divatbagósok, 12 éves taknyok pfffff
2011. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

Cigirago!

Vagy lehet a diliboltban kapni olyan mucigit amibe pudert toltesz es ha fujod akkor ugy jon ki belole mintha fustolne. Szerintem az jo menoskodni. :)

2011. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jaj, de kib*szott jópofák vagytok, főleg, hogy nem tudtok írni, tényleg nagyon aranyosak vagytok, de a kisebbségi komplexusotokat ne itt éljétek ki, a kérdést nem azért tettem fel, hogy itt trollkodjatok :) A Deák Ferenc téri Cigar Tower-ben csak szivarokat, pipákat, és kellékeket láttam még anno, cigarettát nem.
2011. jún. 1. 11:22
 9/15 anonim válasza:
74%
Djarum 1550 Ft. és van ízesített is benne . A vaníliás a legjobb szerintem.
2011. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre egy korrekt válasz :)
2011. jún. 1. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!