Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mekora különbség van a KÉK...

Mekora különbség van a KÉK Pall Mall és a KÉK Dunhill között?

Figyelt kérdés
erősségre, ízre gondolok. csak azért kérdem mert haverom Dunhill t sziv, én Pall Mall, azt azt mondja h az enyém milyen gyenge meg mondin, de sztemnem igy van... Szerintetek?
2012. jan. 29. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Megfogod a dobozokat és összehasonlítod a számokat.. Ha a dunhill-en nagyobb van, akkor értelem szerűen erősebb. Nem olyan bonyolult ez.

Amúgy hány éves vagy, hogy ilyen dolgon problémázol?

2012. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Közöd? :) am 18, és ez egy olyan oldal, ahol bármit meglehet kérdezni, értelmes emberek válaszolnak is rá.És te, ahogy kivettem az írásodból tipikus antidohányos vagy, dohányzás kategóriába minek írsz?
2012. jan. 30. 14:18
 3/7 A kérdező kommentje:
És nem problémázok, csak érdekelt, hogy igaza van-e...
2012. jan. 30. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem osztom a haverod véleményét, az elsővel meg ne törődj. Mondjuk én már sok márkát, és sok erősséget szívtam, de amikor éppen én is kék pall malleztem egy jó ideig, és nem volt más, csak kék dunhill a boltban, nekem is gyengének tűnt a dunhill, szóval furcsak. De lehet hogy csak az íze miatt nem tudta rendesen leslukkolni, én rosszul vagyok mostanában már a kék pall mall, és hasonló cigik ízétől. Már a piros marlboro se a régi, camel, vagy philip morris. Esetleg egy kis kent, de csak nagyon néha.
2012. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.


Én is dohányzom több, mint 10 éve. De ezt tényleg nem értem.. Mindkét dobozon vannak számok. Ha az egyik nagyobb mint a másik, akkor erősebb. Ilyen egyszerű a dolog.

2012. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, és egyben első: pont hogy nem.
2012. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ajánlom figyelmedbe az első 3 sort. (de akár a többit is)


Mindenki tudja, hogy a sima KÉK erősebb, mint a VILÁGOSKÉK. jééé az értékek is nagyobbak...


és jééé nem csak ebben az esetben, ha mindnél...

2012. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!