Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy nő erős cigarettát szív?

Figyelt kérdés
Fekete dunhillt,barna szofit,ilyenek.
2012. jan. 13. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Szeretne minél hamarabb a temetőbe kerülni.
2012. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Azt, hogy korán kezdte a dohányzást, és ennyire hozzá van már szokva a nikotinhoz.
2012. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Hány ilyen kérdést teszel még fel te szerencsétlen?
2012. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a sz*pás,hogy ez az első ilyen kérdésem...:D
2012. jan. 13. 22:34
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ha neki az esik jól akkor szívja azt :)
2012. jan. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Azt gondolom róla, hogy van annyi esze, hogy nem a gyenge vegyszeres, károsabb szart szívja.

Második, nem csak gyenge cigivel lehet kezdeni a dohányzást.

2012. jan. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
mondjuk, (ha lehet ilyet mondani), a dunhill elegáns, legalábbis elegánsabb mint egy barna szofi. Nekem nem lényeg az erőssége, ha látom egy lánynál a cigit, de más stílust mutat ha egy márkás cigit szív, pl a Dunhillt, vagy tegyükfel egy piros szimfóniát :D
2012. jan. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Pedig lehet, hogy a második válaszolónál a pont. Én is lány vagyok, piros multit szívok. Világoskékkel kezdtem (ma sárga), ami a leggyengébb, 0,3-as, aztán fél év alatt kék lett 0,6-os , másfél évig kéket szívtam, aztán három éve pirosat, az 0,9-es. Mindig azért álltam át az erősebbre, hogy spóroljak, mert amikor rászoktam egy doboz világoskék kitartott 4-5 napig, de fél után már egy nap elszívtam egy dobozt, néha többet pár szálla, átálltam a kékre, mondom az erősebb, kevesebb is elég lesz. Igen a világoskék után a sötétkék füstje kicsit megütött és csak fél doboz fogyott el estére. Büszke is voltam magamra, hogy két napig elég egy, vagyis fele annyi megy majd el cigire. Csakhogy azt is megszoktam, másfél év után másfél dobozzal szívtam naponta átlagban, de néha-néha kettő is elment. Vettem egy doboz pirosat megint éreztem a különbséget, de már nem annyira, mint az előző váltáskor. 4 szál maradt estére a dobozban. Egy év alatt az egy doboz piros multiból másfél lett újra, a pirosnál pedig nincs erősebb cigi. Több mint egy éve napi két doboz piros multit szívok.

Amúgy a nemdohányzóknak cigi-cigi, csak mi érezzük a különbséget, nem hiszem, hogy néznék mit szívsz, am block a dohányzó lányokról van max véleményük.

19/L, aki 14 évesen szokott rá.

2012. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: ebbe az ütembe haladva, lassan kettesével fogod szívni.
2012. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
tépd le a füstszűrőt és 100"s-t vegyél énis itt tartottam már szal ugydöntöttem abbahagyom ez az 5. nap remegek ha tv ben meglátom hogy cigiznek teljesen kivagyok. és a családban cigiznek rajtamkívül folyton mellettem. A kényszerevés valamennyit segit. F /18 és 12-13 éves koromóta srácok neszokjatok rá nagyon cink
2012. jan. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!