Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy fújjam ki a füstöt?

Hogy fújjam ki a füstöt?

Figyelt kérdés

Lehet h kicsit hülyén hangzik, de kíváncsi lennék hogyan fújjam ki a füstöt ugy, mint a videóban a gyerek, mert akár hányszor próbáltam, nekem nem ugy néz ki.

itt a vidi: http://www.youtube.com/watch?v=e-RDAIo0aWk

és hiába csücsöritek igy, nekem mindig ilyen kacsaszáj sikerül vagy a pofim fújodik fel és stb. kérlek segitsetek


2012. jan. 31. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább ne fujd ki.
2012. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nyuszika füvezik a folyó partján, odamegy hozzá a vidra

- Mit csinálsz, nyuszika?

- Füvezek, vidra!

- Megmutatod, hogy kell?

- Persze, szívj egy jó nagyot, s vedd le.

Szippant egyet a vidra s kifújja.

- Nem úgy! Tartsd magadban, majd utána fújd ki!

Sehogy sem megy a vidrának.

- Na tudod mit Vidra koma, szívj egyet s merülj le a víz alá és ússz át a túloldalra!

Lemerül a vidra, magában tartja a füstöt s átúszik a másik partra. Kiemelkedik a vízből, kifújja a füstöt, szuper el van szállva. Ott áll a víziló s látja hogy a vidra milyen jól érzi magát. Meg is kérdezi, hogy mi az oka. A vidra készségesen segít neki.

- Víziló pajti menj át a nyuszihoz, hogy tanítson meg téged is! Átúszik a víziló, kiemelkedik a vízből. A nyuszika megrémül

- Jajjaj vidra, fújd ki, fújd ki!!!

2012. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én kipukizom.
2012. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kösz, de értelmesebbeket nem lehet?
2012. febr. 1. 14:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne foglalkozz velük, én is gyakran próbálom (bár én utálom az emosokat). Szerintem nem is feltétlenül csücsöríteni kell hozzá, inkább lassabban és egyenletesebben kifújni a füstöt, meg egy nagyobb slukkot szívni. Ha rájöttél írd le légyszti köszi.

2012. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez annyira alap dolog... lazán elengeded a szád, és kicsit erősebben kifújod, nem kell itt trükközni.... mert még ha a karikát kérdeznétek....
2012. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
és kajak, hogyan kell karikát fújni?:D
2012. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én tudok karikát :D de ezt elmondani nem tudom :D
2012. febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, arra én is kiváncsi lennék, mondjuk én is utálom az emosokat... csak ez volt az a jó videó amin meg tudtam mutatni, mit is akarok :D köszi mégegyszer, de a karikát is leirhatná vki :D
2012. febr. 2. 14:59
 10/11 anonim ***** válasza:
a karikát mutatni lehet :D de azt is nehéz lassan meg úgy hogy megértsd :D
2012. febr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!