Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyek a legjobb megfizethető...

Melyek a legjobb megfizethető árú dohányok és filterek? (töltött cigaretta)

Figyelt kérdés

Sok embertől hallottam a Domingo-t és a Tilbury-t, mint legjobbakat megfizethető kategóriában. Szerintetek? Olyasmi érdekelne, mint a Dunhill, mert eddig azt szívtam ("sima" és kellemes, nem mosópor ízű-szagú, mint a Golden Gate és társai).


Barna és Fehér filter közötti különbség micsoda?


2012. febr. 2. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb hüvelyek 200ft/200db-osak, szerintem akkor már azon semmi se múlik hogy 290-ért (én utoljára annyiért vettem de lehet pár forinttal több) megveszed a jóminőségű kék szofi szénszűrős hüvelyt, sokkal kevésbé mérgezed magad vele. Dunhill dohányt nemfogsz találni. Én dohányba is úgyszintén a kék szofit ajánlom. Amiket kipróbáltam eddig azok közül ezvolt a legjobb.
2012. febr. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja még annyi hogy ha neked ez a kombináció gyenge lenne, akkor tudsz venni pl.: barna szofi dohányt, vagy vehetesz más egyéb erősebb dohányt.
2012. febr. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én szofi dohányt szivok szerintem jo.
2012. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hüvelyből mindenképp multifiltereset vegyél, primus vagy szofi cég gyárt olyat. (a szén szűrő miatt lesz hasonló íze a cigidnek mint a boltiak, elvégre azok nagysrésze is szénszűrős...)

dohányból pedig ami nekem nagyon tetszett, és olcsó volt, az a sárga helikon, kék szimfónia, kék almira, vaníliás primus. ünnepnapokon meg cseri-vanilliás tilbury...

2012. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sárga camelt is jó
2013. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!