Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan aki próbálta...

Van itt olyan aki próbálta már a Zen Diamondot?

Figyelt kérdés

... ha igen, milyen volt? Úgy értem, hogy konkrétan\pontosan mit tapasztalt, mit érzett, meddig tartott a hatás ...???

Esetleg próbált -e már más herbált, ha igen akkor annál miket tapasztalt?


2012. febr. 5. 00:11
 1/5 anonim válasza:

előnye hogy mennyiségre pontos, nem húznak le, hátránya hogy kb. egy órán keresztül tart ha olyan 0.2-t behajtasz. inkább szerezz egy jó dílert. érzésre sokkal gyengébb mint a fű, flesselgetés kizárva, az első 10-15 percben azt se tudod hol vagy, de mint mondtam gyorsan elszáll a hatás.

salviát még próbáltam, arról annyit hogy egy közepes erősségű cigitől(pl. kék DH) jobban beszédülök ha gyorsan elszívom.

2012. febr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
jaigen és mégvalami az előnyökhöz, ha megtalálják nálad a zsaruk nem varrnak be miatta:) persze ez csak akkor számít ha a fű a viszonyítási alap
2012. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
engem nem érintett meg túlzottan... kicsit nevetgéltem tőle aztán inkább elmentem venni valami értelmesebbet
2012. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a múlt héten, ja. szerintem eléggé odavág az agynak, sokkal jobban mint a többi általam próbált herbál. a hatásideje viszont szerintem is gyalázatosan rövid.
2012. febr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bongból sokkal jobban megüt, mint a fű. Szerintem jobb is. Kijön egy óra alatt, de az úgyis többnek tűnik majd.


Az első válaszolónak: A salviát nem lehet cigiből szívni, illetve lehet de úgy nem hat. Bongból kell és olyan hatása lesz kb mint az lsdnek, bár csak 5-10 percig szóval nem nagyon éri meg szerintem.

2012. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!