Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti cikinek tartjátok ha...

Ti cikinek tartjátok ha valaki még sosem próbálta ki a dohányzást mert úgy gondolja igen is káros a szervezetre, túl sok pénz megy el rá, büdös is és nem tartja szükségesnek?

Figyelt kérdés
Ha ti dohányoztok vagy sem írjátok le légyszíves,illetve kort,nemet is és hogy mióta.
2012. febr. 2. 14:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem ciki, ha valaki így gondolja. Én leszoktam 1,5 éve. Előtte 20 évig cigarettáztam, napi 2 dobozzal.


36/F

2012. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
21%
Nem ciki, de érdemes kipróbálni, mert nagyon jó. 15 éves korom óta dohányzom. 29F
2012. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem hogy ciki-e mert a legtöbben manapság már dohányoznak és sokan kínálnak és minél inkább nemet mondasz a cigire,annál jobban tukmálják rád hogy de na csak egy slukkot attól nem lesz semmi bajod. Nem a csudát nem. Elég egy slukk ami követi a többi slukkot is majd ebből rászokás következik. Én lassan 20 éves lány vagyok de mai napig undorodom a dohányzástól,nem próbáltam ki sosem,nem is tervezem. Körülöttem anyum és nevelőapám aki dohányzik,tudtommal nővérem és bátyám az nem...
2012. febr. 2. 14:33
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Sose próbáltam ki,nem akarok cigiszagu lenni mint pár kollegám,meg amugy se éreztem sose szükségességét....

30/L

2012. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%
Egyáltalán nem ciki. Az a ciki, ha ezt valaki annak tartja. Nagyon menő és sikkes a dohányzás, de amiket írtál, igaz. Nem értem, ennyi káros dolog mellett hogyan képes valaki rágyújtani. Elcsúnyulnak a fogak és a bőr, büdös és még egészségtelen is. :/
2012. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Addig jó ameddig nem próbálja ki. Csak a 13-18 éves kis tinik képzelik azt hogy az ciki ha valaki nem dohányzik egyáltalán. Én hasonló hibába estem bele, egyszer kipróbáltam és aztán egyre többször és végül rászoktam, évig dohányoztam, és amint láttam meg kiszámoltam hogy mennyi pénz ment el rá, és éreztem hogy a tüdőmnek sem tesz jót akkor el is dobtam, igaz nehéz volt leszokni de sikerült, és ez már lassan 1 éve lesz így. 22/N
2012. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
nem hinném, hogy sikkes lenne és menő...régen az volt. ma már CIKI A CIGI.
2012. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mi a jó benne? :O Állítólag oldja a feszültséget. Oké ezt aláírom hogy talán igaz. De most eddig sem volt olcsó a cigi vagy a dohány de most csak egy doboz cigit fel akarnak vinni 1000 ft-ra. Kint Németországban ott már most 1500 ft. Itt is beakarják vezetni. Szerintem stressz ellen nem a dohányzás a nyerő ötlet. De hát ti dohányzók ezt biztosan jobban tudjátok. Mondjuk akinek telik rá vagy akinek fizetik otthon az megint más tészta... Én ellenzem az egészet...
2012. febr. 2. 14:36
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Dohányzom 21f
2012. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem miért írtad ki a kérdést? Rendesen válaszolnak rá (többé-kevésbé) Veszekedni szeretnél? Mert úgy látszik...
2012. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!