Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen elektromos cigit...

Milyen elektromos cigit javasoltok? (Konkrétumokat kérek (: )

Figyelt kérdés
E Liquid eset akarnék és tanácstalan vagyok. Milyen e-cigi kell hozzá? Mennyit fogyaszt naponta? (ml) Megéri?
2012. febr. 10. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
mi éri meg? :D költeni egy teljesen felesleges dologra? Nem, nem éri meg.
2012. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bud 510 ECO -m van teljesen meg vagyok vele elégedve. Ha nem vagy napközben konektor közelben akkor a 2 készülékes verzót mert kb 13-14 szálat tud az aksi. A mili nagyon a dohányzási szokásoktól függ, mennyire nagy slukkokat szívsz, milyen gyorsan szívod őket, hányszor gyújtasz rá egy nap stb. Nekem kb 15 rágyújtásra elég 1 mililiter.


Számítva:

- 10.000 a készülék

- 1800 ft 10ml trutyi


10ml az nálam 150 rágyújtás ami amúgy kb 4500 ft lenn rendes cigivel.


Azt viszont tudnod kell, hogy "cigi ízű" likvidet nem nagyon fogsz találni, az ecigi leginkább olyan mintha egy "mobil vizipipa" lenne nálad. Bár elméletileg adja azt a hatást amit a cigi gyakorlatilag mégis más az íze, más a hatása.


Az ilyen piacon kapható 1-5000 ft-os "E-health" patronos cigiket felejtsd el, abszolút bóvli kategória, hamar kipurcannak és alig adnak füstöt. A Bud-ot azért ajánlom mert tankpatronos és elég jó füstöt nyom + teljesen rendben van a torokhatása is (ahogy szívod a cigit picit megkarcolja a torkot mint a valódi cigi).

2012. febr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2012. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. máj. 15. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!