Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hónaponként 1 vagy 2 szál...

Hónaponként 1 vagy 2 szál mennyire káros?

Figyelt kérdés
a lehető leggyengébbet szívom.
2012. febr. 10. 22:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

havi 1-2 szállal károsabb, mintha nem szívnád...

de nem annyira káros, mint napi 1-2 csomag

2012. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Kimondottan egészséges. Felfrissíti az elmét. Nekem mindig bejön.

9/F

2012. febr. 11. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Annyi baj lehet, hogy szédülni fogsz.
2012. febr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

úgyis rá fogsz szokni

ha havonta szívsz 1-2őt, és jólesik, akkor előbb utóbb erősödni fog a függőség, és lesz az még napi féldoboz is

ha meg nem esik jól, akkor minek szívod?

2012. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Aki azt mondta hogy úgy is rá fogsz szokni az egy f4sz. Ismerősöm 15-20 éve már legalább hetente egy-két szálat szív el. Azért nem úgy megy a rászokás, mint ahogy a nem doháűnyzók elképzelik azt. Aki meg nem ért hozzá ne pofázzon bele. Egyébként egyáltalán nem káros, mert kitisztul a tüdődből, tehát elhanyagolható, ráadásul még ugye budapest os...
2012. febr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
betartom hogy hónaponként 1-2 szálat szívok és csak akkor ha kívánom ha nem kívánom 3 hónapot is várok.
2012. febr. 11. 12:41
 7/18 anonim ***** válasza:
dohányoztam én is, nem vagyok fnégysz. nem tudom mit pofázol nekem, maradj inkább csendben:D
2012. febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Napi néhány szálat a szervezet képes regenerálni, havi 1-2 az semmi.
2012. febr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagy dohányos, de én már egy éve napi néhány (2-3) szálat szívok. Nem feltétlen áll rá mindenki a napi 2 dobozra.

Másrészt. Minek szív valaki havonta 1-2 szálat? Méghozzá a leggyengébből ? Magyarországon így is nagyon le vannak korlátozva a károsanyagtartalmak, az USA-ban nincs is szó a nálunk kapható fehér Dunhillekre és társaira, mert az Ultra Light is többszörösét tartalmazza.

Ha pusztán az élvezet a lényeg akkor inkább egy Cohiba szivar, vagy ami tetszik, vagy egy jó kis pipázás (nem vízipipa meg egyéb bohóc dolgok). Ezeknek az élvezeti értéküket egy cigaretta meg sem közelíti.

A kérdésre válaszolva havi 1-2 szál gyenge cigitől nem sok bajod lesz, de ha rászoksz akkor majd annál inkább. A gyenge cigik a legveszélyesebbek, mert elszívsz egyet és nem elég és nyúlsz a következőért.

Szóval összességében 1 2 cigiért inkább távoltartanám magam ettől az önpusztító cucctól, mert ennyiért nem éri meg rászokni.

2012. febr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%-os: Mert mit fogsz csinálni ha nem maradok csöndbe? Na gyere és fogd be a szám. Próbáld meg. Egyébként a cohiba szivar tényleg jó, csak egy fehér cigi után pénz kidobás..
2012. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!