Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek mi károsabb az...

Szerintetek mi károsabb az egészségre napi 3 sör, vagy fél doboz cigi?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha a sör tényleg csak 3doboz, akkor a cigi
2012. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A cigi, mivel a tüdőd nem képes túlzottan öntisztulni. Ráadásul májat könnyebb átültetni.
2012. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
cigi
2012. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A napi fél doboz cigi szerintem is károsabb a napi 3 sörnél. Még, ha a sör mennyisége egy korsó, akkor is. :D
2012. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a sör egészséges. egy csomó fontos ásványi anyagot tartalmaz. a cigi szimplán káros
2012. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a sör nem káros

akkor szerinted?

2012. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

hogyha tartósan iszol napi 3 sört, és elkezd emelkedni a mennyiség, akkor egy szakadt alkoholista leszel, és amikor a kocsma lesz a második otthonod, akkor már dohányozni is fogsz :)


egészségügyileg persze, hogy egészségesebb a napi 3 sör...


hogyha választanom kéne, akkor inkább dohányoznék, kis köhögés, tüdőrák, minthogy esetleg egy alkoholista legyek, és lecseréljem a családomat a csóró kocsmás haverokra, és ugyanannyival hamarabb halok meg...

2012. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az, hogy valaki függővé válik, az hülyeség

én is sokat cigiztem, de amikor úgy döntöttem, hogy nem csinálom tovább, utána nem is gondoltam rá többet, ez a függőség szlogen egy hazugság, kamu az egész, azért mert az ember cigizik, az nem lesz függő, de az már megint más ha 10 évig szívja azt a szart, mert akkor már szokássá válik, és azért nehéz letenni, mert állandóan rágondol a cigire

2012. febr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én cigizek, de szerintem egyik se jó. Mondjuk napi 3 sör azért annyira nem vészes, ha van benned önmegtartóztatás. A cigi meg tényleg csak szimplán káros. Én már évek óta csak sört iszok, ha alkoholról van szó. És fél dobozt szívok el egy nap, igen.
2012. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk én nem cigizek, és sört se iszok napi szinten, csak egyszer hetente akkor kb. 2-6 üveggel/dobozzal, csak azért kérdeztem, hogy jól gondolom-e hogy a cigi valóban károsabb, mert vannak ismerőseim, akik mondták, hogy miért iszok annyit, a pia még egészségtelenebb mint a cigi stb. Mellesleg tudni kell róluk, hogy napi 2 doboz cigit szívnak el fejenként, és így mondják, hogy milyen károsan élek.
2012. febr. 16. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!