Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Titeket is zavar ez az e-cigis...

Titeket is zavar ez az e-cigis füstölés?

Figyelt kérdés

A múltkor a közértben ment elöttem egy fiatal lány és ezt az e-cigit vagy mit szívta,ami ilyen "nikotin gőzt" produkál.NEM füstöt.Nagy bátran szívta lévén h ő nem is "dohányzik" és ezért nem is szólhat rá senki,de megmondom őszintén engem baromira zavart az a büdös szag amit csinált maga körül.Most akkor ez lesz a trend hogy a nem dohányzó helyiségekben is lehet ezt a vackot szívni és büdöset csinálni?

(Én magam 31 évig dohányoztam,tehát nem a cigifüst zavar,hanem EZ).


2012. febr. 21. 13:23
 1/3 anonim válasza:
100%
Kedves Kérdező...mindenkit zavar valami/valaki. Sok minden engem is - de különféle "technikákkal" meg tudom oldani a helyzetet. Ezek között "előkelő helyen" van egy-egy fejcsóválás, egy-egy mosoly..egy fürge odébb-állás (ha nem megy, alkalmazkodás) - meg egy kis emberszeretet. Egyik sem kerül pénzbe.
2012. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
A dohányzóktól minden jogot vesznek el fokozatosan.A kocsmákban is betiltották ami egy oltári nagy baromság volt.Ezt nekem egy ANTSZ ellenőr mondta , hogy szerintük is hülyeség.A kocsmákban évszázadok óta dohányoznak , ez hozzá tartozik.Meg betiltották a buszmegállókban , vasútállomásokon és lassan az utcán a szabad levegőn sem lehet pöfékelni.
2012. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
az eciginek nemnagyon van büdös szaga, nem azt érezted.. engem nem zavar legalább azt szívhassák.. (az mellékes h mo-n az ecigibe a patront nem szabad árusítani)
2012. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!