Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Azt hallottam a dohányzás...

Azt hallottam a dohányzás meglátszik a külsőn. Akkor sok lány mégis miért nem csúnya?

Figyelt kérdés

Lehet rosszul értelmezem, de ezt hallottam a dohányzás nem tesz jót a bőrnek, meg semminek a szervzetben,

De, akkor sok 20 év körüli lány, aki mondjuk dohányzik 13-14 éves kora óta az mért nem "csúnya"?

Tudom, ez relatív hogy kinek mi tetszik, de meg nem mondom külsőről, hogy ki dohányzik, és ki nem.

Akkor annyira még sem hat a külsőre?


2012. febr. 21. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mert 20 évesen még nem fog látszani... majd 30-40 évesen fogsz kinézni 70-nek.
2012. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

de egyénfüggö is... van akin nem látszik. van akin meg nagyon.én láttam már 27 éves csajt akit 60nak néztem....

exem 33 éves pasi és amiota alig sziv azota kisimult a böre.szoval biztos van benne valami.

2012. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy már előttem írták majd 30 évesen fogatlan 70 éves lesz - a cigi többek között a fogakat is tönkre teszi- hogy csak a külsőségeknél maradjunk, nem beszélve a szervi "károkozásról".

Van két nő munkatársam testvérek az egyik 50 éves cigizik már 30 éve legalább egy foga sincs a bőre meg szürke-fakó és tiszta ránc olyan az egész teste mint egy penészes aszalt szilva. A nővére 55 éves de legalább 10 évvel fiatalabbnak néz ki a húgánál.

2012. febr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
erősebb ráncok, sárga körmök, sárga fogak,
2012. febr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!