Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet valami bajom az elektrom...

Lehet valami bajom az elektromos cigitől?

Figyelt kérdés

A rendes cigit egyetlen egyszer próbáltam.

Utána nem is kívántam. Nem igényélte a szervezetem se.

Anya dohányzik. Ő kapta az elektromos cigit. Ezt titokba kipróbáltam. És egyre jobban járok rá.

Ennek ugye nincs olyan hatása mint a másiknak?


2012. febr. 16. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hatása mint az igazinak :)
2012. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Az elektromos cigiből nem is füst jön!Hanem gőz,pára!Úgy hogy nem lesz tőlle semmi bajod!Nincs olyan hatása mint a sima ciginek!
2012. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha csak fel nem robban a szádban. :) :/


[link]

2012. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
semmi bajod nem lehet!
2012. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

A nikotin amit tartalmaz(ugye arról beszélünk ami tartalmaz) egy alkaloida de javítsatok ki ha tévedek és magát az elektromos cigit arra találták ki hogy a dohányzók leszokjanak a cigiről-nem?!


Nem hinném hogy a nikotin olyan túl egészséges lenne, ráadásul baromi addiktív

2012. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Állítólag elvizesedhet tőle a tüdőd, meg PTX. De ezt megkaphatod a simától is.
2012. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

anaggyfaszt nem lehet semmi. ezt azok írják, akik maguk is használják azt a szart, és ezzel nyugtatják magukat.

elárulom, semmilyen hosszútávú bizonyíték nincs még rá, mivel nem egy régi találmány. de attól még hogy nem füst jön, hanem kémiai anyagok, nehogy azthidd, hogy nem lehet rákkeltő.. sőt, mindenféle műszar jön ki a gőzben, én biztos bele nem szívnék

emlékezzünk csak arra, mikor jópár évtizedig a sima ciginek sem tudták a káros hatásait:) tehát attólmég hogy azzal verik át a hülyéket, hogy nincs káros hatása, ugyanolyan rákkeltő lehet, vagy még jobban

2012. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Szerintem is van olyan, ami ugyanúgy tartalmaz káros anyagokat, mint az igazi! Ha nem is olyan nagy mértékben, de tartalmaz! De ezt Te is tapasztalod, ha azt mondod, hogy egyre sűrűbben jársz rá!

A másik dolog meg az, hogy mindig a cigire fogják rá, ha valaki tüdőbeteg lesz! Én egészségügyben dolgozom és nagyon sok az olyan beteg ember, aki egy slukkot sem szívott soha életében!

2012. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

""anaggyfaszt nem lehet semmi. ezt azok írják, akik maguk is használják azt a szart, és ezzel nyugtatják magukat.

elárulom, semmilyen hosszútávú bizonyíték nincs még rá, mivel nem egy régi találmány. de attól még hogy nem füst jön, hanem kémiai anyagok, nehogy azthidd, hogy nem lehet rákkeltő.. sőt, mindenféle műszar jön ki a gőzben, én biztos bele nem szívnék

emlékezzünk csak arra, mikor jópár évtizedig a sima ciginek sem tudták a káros hatásait:) tehát attólmég hogy azzal verik át a hülyéket, hogy nincs káros hatása, ugyanolyan rákkeltő lehet, vagy még jobban""


Te kulturálatlan neveletlen és tanulatlan tuskó!!! Mielőtt válaszolsz egy kérdésre járj utána. A liquidek növényi kivonatokból készülnek és desztillált vízből. Egy vegyzser van benne a Poliglikol amit a fagyálló is tartalmaz amit az autóba öntünk. De annyira kevés van benne hogy azért, hogy egy sima mérgezést kapj tőle el kéne szívni belőle egy nap alatt kb 2-3 dl-t. És én sokat szívom és igy egy nap max 2-3 milit tudok elgőzölni.

Szóval addig ne ítélkezz amíg nem vagy tisztába a dolgokkal.

2012. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

de jó, hogy így értesz hozzá

magyarázd el azoknak is, akik betiltották mondjuk a liquid forgalmazását, mert te jobban tudod, hogy mi káros, és mi nem.

2012. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!