Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha egy 11 és fél éves gyerek...

Ha egy 11 és fél éves gyerek cigizik, az ( nagyon ) káros az egészségére?

Figyelt kérdés

2012. febr. 25. 19:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
inkább várj még 3-4 évet(minimum)
2012. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%
kis fas*opó buzzi gyerek
2012. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
48%

mi lenne ha értelmes válaszokat is adnátok neki ahelyett, hogy bántjátok? tanulni fog ebből? nem. ha a kioktatást kapja csak azért is csinálni fogja. inkább el kéne neki értelmesen magyarázni hogy miért káros és mennyire.


szóval kedves kérdező. én 10 évesen kezdtem el cigizni.(sajnos.) életem egyik legnagyobb hülyesége volt, ez nem kérdés. elég sok pénz elmegy erre a hülyeségemre. de nem álltam meg a fejlődésben, nem vagyok rákos és hamarosan lesz egy egészséges gyerekem. végig cigiztem a terhességet amire nagyon nem vagyok büszke, mert tényleg lehetett volna és még lehet is ebből baja (légzés probléma stb..) nekem a dohányzásból annyi problémám van hogy sárgák lettek a fogaim, sokba kerül és kisebb a tüdő kapacitásom. ráadásul az új törvény miatt mindenhonnan kinézik a dohányosokat. hagyd abba amíg nem késő, sokkal jobban jársz. de azért nem kell elhinni minden hülyeséget. pl, hogy a dohányosok korábban halnak meg ilyenek. egyik nagyapám belehalt a rákba 40 évesen úgy hogy sosem dohányzott, a másik meg elmúlt 60 és makk egészséges.

2012. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!