Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Attól, még hogy 3-4 hetente...

Attól, még hogy 3-4 hetente betépünk (füves cigi) a haverokkal, feltétlenül rászokok a sima cigire?

Figyelt kérdés
Na szóval, én nem szeretnék dohányozni mert semmi értelmét nem látom, viszont, ha haverokkal elmegyek 3-4 hetente szívni egy kis füves cigit ami 1cigi/3fü arányban van, feltétlen rászokok a sima cigire?

2012. febr. 26. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2012. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

na mert aztán a füvezés igazán hasznos :D

Egyébként rászokhatsz, mert a dohányból kapod a nikotint, de ha bármikor megkívánod a sima cigit, ilyenkor még nem nehéz ellenállni, és ha egyszer sem engedsz az egyébként gyenge kísértésnek, akkor nem fogsz rászokni. Ha már néha úgy vagy vele, hogy 1szál belefér, akkor onnan már elindulhat a lavina :D

2012. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Ugyan már! Egyet se félj. A narkó mellett az igazi cigi nem számít bűnnek. A pia sem. Mert ha lúd, akkor legyen kövér.
2012. febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoksz rá feltétlenül.
2012. febr. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem nem fogsz rászokni. Naponta kéne több szál cigit (simát) x ideig (változó) szívni ahhoz, hogy rászokj.
2012. febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
meg is fulladnál, ha nem cigizel, és szívnál egy slukk füveset...semmi szűrő, csak tipp..
2012. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

22:25-ös:

1. nem vagy vicces

2. a fű nem narkó és ezt te is tudod szóval ne provokálj


kérdezőnek: a rászokás nem olyan dolog hogy egyszer csak elkap és onnantól rá vagy szokva, nyilván akkor szoksz rá a cigizésre ha élvezed, de ha te is úgy vagy vele mint én (nem látod értelmét) akkor ne parázz emiatt.

2012. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"2. a fű nem narkó és ezt te is tudod szóval ne provokálj"


Eszembe se jutott. Ha rajtam múlna, én még a "bűnözési listákról" is levenném a narkotikumokat használókat, árusítókat. Szívja, tolja, dugja föl, aki akarja. De az én pénzemen ne mentsék meg őket. Egyik fajtájukat sem.

2012. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!