Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most tervezek leszokni a...

Most tervezek leszokni a cigiről, mi segíthet?

Figyelt kérdés

Az elhatározás már megvan, csak kíváncsi lennék mi könnyítené meg a dolgomat! Ki mit tanácsol? Vettem nikotinos e-cigit, ha mellette használnék tapaszt vagy rágót, segítene? Vagy úgy már sok lenne?

Kb. 6-7 éve cigizek, elég rég óta átlag napi egy dobozzal szívok el.

Köszönöm a tanácsokat!


2012. márc. 6. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is most szoktam le és rajtam a rágó segít.Mindig más ízűt veszek,most dinnyés töltelékeset és epreset,tegnap sárgadinnyés orbitot vettem:)
2012. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a tapaszt és a nikotinos rágót felejtsd el.... az ember szerwezetébe nem a nikotin hiányzik hanem a megszokott mozgás....ez egy anyg marhaság amit az egész világ elhsz hogy a nikotin ra szokik rá az ember ...az elektromos cigi jó...tud segíteni....de azis ha egy szál cigarettát szíwsz rágyujtás nélkül...és a sim rágó is jó elfeletdeti a dohányzásra waló wágyat...
2012. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bedixx válasza:
Szerintem amikor jön az hogy rágyujtanál csinál valamit helyette ami lefoglal nem csak a nikotin fogja az embert hanem a kényszer mozdulatok maga a rágyújtás mozdulata és az egész "szeánsz"tudatossan vegyél magadhoz c vitamint lehetőleg mindig 1 időpontban napi legalább 2* a lényeg az hogy várd már azt hogy bevehesd a vitamint lehető legnagyobb előkészüléssel mindig tudasd magadban hogy ez milyen jó lesz mennyire egészséges amit csinálsz ,vagánykodj hogy mióta nem gyujtottál rá (jó ha te is hallod ,erősít a tudatod ,és mellesleg sok dohányos irigy rá ,persze nem mind mondja),több gempád marad .Ja azért c vitamin mert a cigaretázás brutál mód elvonja a szervezettől és majdnem minden betegség alapja a hiánya .HAJRÁ!!
2012. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont hogy ne felejtsd el a tapaszt! Nekem több ismerősöm is szokott le a Nicorette tapasz segítségével. Miért ne lenne jó neked is?
2012. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a biztatást :)

Érdekes, hogy megoszlanak a vélemények a tapaszról, az unokatesóm esküszik rá, hogy anélkül nem tudott volna leszokni, míg más ismerőseim arra panaszkodnak, hogy nem használt semmi, sőt, van aki rosszullétre panaszkodott...

Ami eddig nem került szóba: az ilyen "mágneses" kezelésekről hallott valaki? Tényleg használhat vagy csak placebo?

2012. márc. 6. 23:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Biorezonancia ez a mágneses kezelés, de több ismerősömnek semmit sem ért. A tapasz és a rágó is haszontalan, de azért vannak ritka kivételek. Máshol is leírtam, jelenleg a legjobb és rendkívűl nagy hatásfoku leszoktató eszköz, az elektromos cigi. Elég, ha utánaolvasol az erről szoló topicokban, számtalan leírást találsz banne, szinta kivétel nélkül mindeki át tudott rá állni. Nekem is sikerült, 20 év után 3 hónapja csak ezt használom. Fizikailag is határozottan érzem a javulást, anyagiakról nem is szólva.

38/F

2012. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én voltam biorezonanciás leszoktatón,ha hiszel benne,bejön,4.hónapja nem cigizek.
2012. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!