Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki elektromos cigi után...

Aki elektromos cigi után visszaszokott a rendesre miért tette? Miben más az e-cigi, mint a hagyományos?

Figyelt kérdés
Párom esküdözött hogy az elektromos cigivel le fog szokni(nem én kértem,magától mondta)! Kb 2hétig szívta,mikor totál visszaállt a rendesre. Mikor kérdem tőle mi van az e-cigivel,nem mond semmit,csak hogy semmit nem ér. Én meg hiába mondom neki hogy a leszokáshoz,kizárólag akaraterő kell!

2012. márc. 10. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért szokott vissza, mert silány, bóvli e-cigije volt. Magam is így jártam többször is! Olyan cigi kell, aminek az akkuja bírja egész nap, de abból se árt ha kettő van, és több patron (vagy kazán) kell hozzá, esetleg többféle töltőanyag. Egy hónapja szívom az elektromost (újra) és a környezetem nagyon is díjazza! (Ezt nézesd meg vele: ecigiforum.com , itt talál tanácsokat, bemutató videókat is.)
2012. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

A barátnőd valszeg egy cigaretta kinézetü és méretü készüléket próbált, tehát sz..r minőséget vásárolt olcsón (pl.e-healt), de az is lehet, hogy sz..rt vett q...va drágán (tvshop). Ha normálisat használ valaki, az nem fogja utána a régit visszasírni.

Az akaraterő meg hadjuk a pecsába. Cigarettázni állati jó. Aki nem dohányzik, annak fogalma sincs az egészről. Egy jó minőségü e-cigivel elhagyod a rosszat és magmarad a jó!

google: bagóügyek

érdemes rákeresni!

2012. márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

12évig cigiztem,az utolsó 5évben napi másfél doboz elment. 3éve nem gyújtottam rá,és nem kellett e-cigi,nem kellett semmi!

Csupán akaraterőm volt! Nem akarom magam fényezni,de aki igazán le akar szokni annak nem kell semmi!

2012. márc. 13. 23:32
 4/4 anonim ***** válasza:

2-ben van valami:)Én is leszoktam,még az elvonási stádiumban vagyok,de azt szeretném,hogy megmaradjon a kecske és a káposzta is:)Tehát hogy ne kelljen SZENVEDNI:)Mert azt utálom:)Bocs,a leszokás ilyen hülyeségeket hoz ki belőlem:)

Amúgy kérdező,szerintem ne tedd,ciginek a közelébe se menj,még olyannak sem,aminek cigi formája van,mert fertőző.Ne akarj még egyszer keresztül menni a leszokás szörnyűséges kínjain.Ha tudnák azt az emberek,hogy milyen sz.r leszokni,akkor soha senki nem gyújtana rá.

2012. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!