Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek is megéri megvenni...

Szerintetek is megéri megvenni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Link: [link]


Szóval vizipipát szeretnék vásárolni, de nekem fontosa minőség és semmiképpen nem TopMarkos pipákat akarok venni két évente, hanem inkább megveszek egyszer egy Aladin-t, kicsivel drágábban.. :) (mindig is adtam a minőségre)


Ahogy elnézem a leírást ez egy új pipa, Vortex kerámiával (amit a múltkor 3600 Ft-ért láttam kirakva egy üzletben), adnak hozzá majdnem egy kg bambusz szenet is és postaköltséget is vállalja az eladó.. Szerintem nagyon jól hangzik, szerintetek megérné megvenni? Ha úgy gondoljátok hogy nem, akkor írjátok le, hogy mekkora árat szánnátok rá egy ilyen pipára, köszi! :)


2012. márc. 11. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Csapj le rá! Sztem ku.va jó áron van!
2012. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ha a fenti Link nem lenen elérhető.

2012. márc. 11. 17:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Még valaki? :) Mások véleménye is érdekel, nem akarok elhamarkodott döntést hozni. :)
2012. márc. 11. 17:32
 4/5 anonim válasza:
vedd meg ez nagyon olcsó
2012. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

akitől meg veszed jól jár.

nekem van igazi egyiptomi vp-m van aladin és top mark is a tesómnak, elárulom semmi különbség:D

2012. márc. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!