Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szúr a tüdőm, kérlek írjatok!...

Matthew001 kérdése:

Szúr a tüdőm, kérlek írjatok! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Két éve dohányzom, és eddig sosem volt ilyen problémám, tulajdonképpen 2 napja jött elő, hogy a jobb oldali tüdőm, nem vészesen, enyhén szúr. Tegnap este éreztem, viszont ma nap közben egyáltalán nem, de most estére újra előjött. Régebben 2 dobozzal, de fél éve fél, olykor 1 dobozzal szívok naponta, közepes erősségű cigit. Valaki tapasztalt már ilyet? Mi a véleményetek? Normális válaszokat kérnék, mert nem poénból tettem fel a kérdést.


21/F


2012. márc. 11. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én meg nem poénból írom, hogy menj ezzel orvoshoz. Holnap hétfő, rendelés is van.
2012. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem repedt el a bordád? Nem szorult be a levegő?
2012. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez elég sok mindentől lehet. Nem csak a dohányzástól lehet. Mindenképp érdemes valami vizsgálatra elmenni vagy utána nézni, de szerintem nincs nagy baj.
2012. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is cigizek, nekem is szúrt már a tüdőm de nemhiszem h a dohányzástól, lehet akár a stressztől is! pár nap és elmúlik.
2012. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. márc. 11. 23:34
 6/7 anonim ***** válasza:
2 éve cigizel. azt irtad, h régebben 2 dobozzal szívtál naponta. akkor te nagyon rákaphattál öcsém ha egyböl 2 doboz/nap.
2012. márc. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bulizós korszakomba nagyon menőnek tartottam és így el is ment annyi, aztán rá kellett jönnöm, hogy nem h nem menő, de gáz is, és félek, hogy van köze a problémámhoz.
2012. márc. 12. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!