Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem akarok féltékeny lenni: ) Kérlek ne nézzetek hülyének, nem tehetek róla

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy a legjobb haverom összejött egy csajjal. A járásuk elején nem is voltam féltékeny meg semmi. De miután nem jártam fiú társaságba, és csak ő volt az egyetlen fiú a közelembe, beleszerettem. És ez azzal járt, hogy elég féltékeny voltam....szakított a csajjal, valahogy megkönnyebbültem. Tudom, nem a legszebb dolog, és nem is akartam ezt...Utána egy 3as tali lett megbeszélve...de a talin olyan rosszul éreztem magam, mintha jelentéktelen lennék, és majdnem sírtam....haza jöttem. El mondtam a legjobb haveromnak, hogy feleslegesnek éreztem magamat, megértette....Utána elhatároztam, hogy le kell tennem róla....Megtetszett neki mégegy csaj, először nekem nagyon rosszúl esett, de utána mondtam magamnak, hogy: "A legjobb haverom azt csinál amit akar, nem a tulajdonom." És skierült érzelmileg "elhidegülnöm" tőle....Viszont a napokba akart egy 5ös-6-os talit, ahol a volt barátnője is ott lett volna, kérdezte jövök-e, mondtam kössz ebből nem kérek...és azóta nagyon rossz hangulatom lett....De megértette:) Mit csináljak, hogy ne legyek ilyen?? Mert ez nagyon rossz. ....Bocsánat, de muszáj vlt kiírnom magamból:) 16L
2010. aug. 23. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Beleszerettél a legjobb barátodba? Talán beszéld meg vele a dolgot. Vagy ne járj el a randijaira.
2010. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok. Az én egyik barátommal is így voltam. ELkezdtem féltékeny lenni. És még mindig zavar, mert újra összejöttek. Semmit nem tudsz, foglald le magad.
2010. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem járok el a randiajira, akkor félreértetted. a csaj a VOLT barátnője. Már csak barátok mindkét fél részéről. És a legjobb haverom hív el engem. akkor találkoztunk 3asba, mikor már szakítottak.
2010. aug. 23. 22:47
 4/6 A kérdező kommentje:

2. válaszoló. Sajnálom:(

Igen, az a legjobb, és valamennyire sikerült magam "érzelemmentesíteni", de akkor is elég nehéz....Ugye mindjárt suli, talán az segít....

2010. aug. 23. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Mond el a srácnak, hogy mit érzel. A legjobb barátodat ott már rég elvesztetted, hogy beleszerettél, így legalább egy csomó szenvedéstől szabadítod meg magad. Vagy így, vagy úgy.
2010. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát, annyit tud, hogy régen tetszett nekem, kb 6 hónapja.

De nem hiszem, hogy bármit is akarna

2010. aug. 23. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!