Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most akkor káros az e-cigi,...

Dgabor78 kérdése:

Most akkor káros az e-cigi, vagy nem?

Figyelt kérdés
A sajtó azt harsogja,hogy káros,bár sejtem a hátteret?neten elég sok helyen azt látni,hogy sokkal egészségesebb ,mint a cigi...Én 20 év dohányzást hagytam abba az e-cigivel,de ez az ellentét elbizonytalanít...
2012. márc. 13. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

szerintem az a legegészségesebb,ha ad abszurdum leteszed...

illetve bocs,nem...már ez is egészségtelen...

az a legjobb,ha el se kezded... egyre csak drágább lesz a növekedő adók miatt...

2012. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egeszsegedre figyelsz, akkor arra gondolj, hogy a cigaretta miben segiti a szervezetet, s ha art, akkor hogyan arthat az?

Figyeld meg azt az embert, aki evtizedek ota dohanyzik, a boret pl.

es azet, aki soha nem elt azzal, tehat szinten a boren lehet latni nagy valtozast, hiszen a dohanyos embernek a bore szine is mas, a bore szaga, de mar a rancos is lesz, tehat artalmas, s nem beszelve a legzorendszerrol, hiszen a tudo nikotinnal lesz szennyezve, de a veraramba is bekerul a nikotin, ezert mar ott is artani fog.

2012. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értitek a kérdést? Nem, ahogy látom. Az e-cigiről kérdezett nem a rendes dohányzásról.... Szerintem csak azért fújják, hogy káros, mert az állam NEM RÉSZESEDIK belőle.
2012. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyrészt az állam nem részesedik belőle, másrészt a dohánylobbi harsogja az E-cigaretta hátrányait, viszont.


Kimutatott tény vizsgálat alapján, hogy az E-cigi 50 összetevőből áll, abból az 50ből 2 káros az egészségre.


A normál cigaretta 210 összetevőből áll, abból 50 káros, és 30!! ról azt sem tudják hogy milyen anyag.


Lehet gondolkodni

2012. márc. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!