Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 1 hete tettem le a cigit. Nem...

1 hete tettem le a cigit. Nem kattogok, csak borzasztó nagy ürességet és frusztráltságot érzek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma este,ha kimozdulok,szeretném jól érezni magam.De cigi nélkül hogy?Hogy lehet cigi és füst nélkül boldognak lenni?Nem fogok rágyújtani,már csak azért sem,mert akkor lefikáznának,hogy gyenge vagyok és nem akarok kudarcot.De mit tegyek,hogy ne érezzem ezt?Egészségügyileg sokkal jobban vagyok,a pénzem is megmaradt,ez úgy gondolom,megéri.De hol van az igazi boldogság?Mit ér a pénz igazi boldogság nélkül?Mitől lehetnék boldog?

2012. márc. 23. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eljön az igazi boldogság, csak várd ki. Még csak 1 hete, hogy nem cigizel, teljesen természetes, hogy így érzel, de hidd el, lehet cigi nélkül is boldognak lenni. Úgy írtad, mintha a cigin múlna a boldogság:) de nem így van. Ugyanezt éreztem én is, mikor leraktam öt éve 20 év után. De el fog múlni.
2012. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

El fog múlni valóban, de rossz módszer mondjuk ha ezt várod. Rossz taktika a leszokásnál várakozni, mindig figyelgetni magad, hogy jobb e már. Inkább arra gondolj, hogy te i s éppen olyan ember vagy mint x vagy y nemdohányzó ismerősöd, akik pörögnek, optimisták, jól vannak, pedig sosem cigiztek. Ja hogy azért jó csak nekik, mert nem is tudják miről maradtak le? Eleinte hiszi ezt az ember csak. Ha kitartó vagy el fog jönni a nap, amikor te is épp olyan leszel, mint ők.

De még egyszer mondom, ne várj semmit. Inkább készülj fel egy hosszú távú kísértésre, ez állóháború. Nekem 3 hónap után jött egy depi szerű pl, amikor már azt hittem minden oké. De elmúlik az is.

2012. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Erdemes lenne sporttal,zon belul is a futssal kombinalni.

Csokkenti a stresszt es megbombazza a tudod.

2012. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtatást.Hallottam már olyat is,aki fél évig küzdött ezzel az érzéssel...hát,nekem most jó az a tudat,hogy napról napra jobban leszek és egyre kevésbé fogom kívánni,már szinte nem is kívánom magát a cigit,gusztustalan a szaga.Csak az a gond,hogy én nagyon pótcselekvéses vagyok:(Amúgy a mai futás már megvolt:)
2012. márc. 23. 19:22
 5/9 anonim ***** válasza:

szóval nem kattogsz, csak borzasztó nagy ürességet és frusztráltságot érzel. mintha azt írtad volna, hogy nem akarsz rágyújtani egy cigire, csak szívesen meggyújtanád egy vágott dohánnyal töltött papír végét, hogy utána beleszívj. :)


egyébként ezek a lelki tünetek is ugyanúgy múlnak el, mint a testi tünetek, csak lassabban. de nem is ezért rosszabbak, hanem mert ilyen gondolataid vannak, hogy most már életed végéig ilyen szar lesz. pont úgy, ahogy elvágod az ujjad, és tudod hogy meggyógyul, a gondolataid is javulni fognak, de ezt nagyon nehéz belátni, hiszen ahhoz pont az kéne már, hogy javuljanak. róka fogta csuka. :)

2012. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
rágyújtottál azóta?
2012. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem gyújtottam rá.Most úgy vagyok vele,hogy nem egy életre szoktam le,lehet,hogy majd rágyújtok egyszer,csak nem most.
2012. máj. 23. 11:57
 8/9 anonim ***** válasza:
A nehezén túl vagy, kár lenne elrontani:)
2012. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom,csak még mindig olyan rossz cigi nélkül.
2012. máj. 23. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!