Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura érzésem van, ürességet...

Fura érzésem van, ürességet érzek, mikor elmegy. Miért? Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Párommal 1 éve vagyunk együtt. Nem találkozunk túl sűrűn. Mikor itt van, eleinte sétálunk, beszélgetünk, sütünk-főzünk, elvagyunk, de egy idő után mindig az lesz a vége, hogy egymást nyaljuk-faljuk, kielégítjük (még nem feküdtünk le) ami nagyon-nagyon jó érzés, nem tudjuk abbahagyni, de utána rám tör az az érzés, hogy mennyi értelmes dolgot is csinálhattunk volna ahelyett, hogy 3 órán keresztül fetrengtünk... Mikor elmegy, üresség van bennem, de nem tudom mitől. Amikor nincs velem, nagyon hiányzik. Mitől lehet ez? Előre is köszönöm:)
2011. szept. 18. 18:14
 1/10 Gabriel99 ***** válasza:
szerelem.
2011. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ennyire szereted, szar érzés nekem is volt de el fog múlni
2011. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ürességet érzek, nem azt, hogy de jól eltöltöttük ezt a kis időt!
2011. szept. 18. 18:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért érzed, mert hiányzik.
2011. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért érzed mert amikor együtt vagytok akkor teljes a kép.:)

Ez így van rendjén,én is ezt érzem....és majd megőrülök hogy újból hozzá érhessek...

2011. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerelem? De hát ez nagyon nem jó érzés! Amikor vele vagyok tényleg tök jó, de utólag visszagondolva már nem annyira, olyan, mintha elrontottuk volna az időt, és ha visszacsinálhatnám, akkor nyalakodás helyett inkább sakkoznék, vagy beszélgetnék vele!:D Ez lenne a szerelem?
2011. szept. 18. 18:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudtommal a "nyalakodás" is a párkapcsolat része, sőt. :o

Sakkozni, sütögetni, beszélgetni a barátaimmal is tudok. De összebújni, gyügyögni, szeretkezni csak a párommal.

Lehet jót tenne, ha végre lépnétek és lefeküdnétek (ha kész vagytok rá). De ha azt is elfecsérelt időnek érzed, valami, valahol nincs rendben és beszélned kéne róla (leginkább párodnak!).

2011. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noname hahh válasza:
Hiányzik neked ! azért.
2011. szept. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Úristen, mennyire nem érti senki a kérdést.


Nem tudom megmondani, hogy nálad mi lehet a baj. Velem előfordult, ugyanezt éreztem, de csak akkor derült ki, hogy ez tulajdonképpen azt jelenti, hogy nem akarok vele lenni igazán, amikor összeköltöztünk. Addig a várakozás felülírta a rossz érzést, mivel állandóan hiányzott, nem tudtam rendesen megtapasztalni, hogy milyen a kapcsolatunk. 3.5 évet pazaroltam erre..


Ez az egész nem jelenti, hogy a tied akár csak hasonló okból van, de sajnos nem tudok jobban segíteni :(

2011. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm!:):) Sajnálom:( Ez itt is elég nehezen fog kiderülni, azt hiszem...
2011. szept. 20. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!