Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rendszertelen dohányzásnak...

Ranieri kérdése:

Rendszertelen dohányzásnak milyen hatásai lehetnek?

Figyelt kérdés
Minden 2. hétvégén vagyok csak otthon mert fősulira járok, de akkor 2 este is berúgunk általában. Ilyenkor szoktam cigizni, a 2 este kb egy doboz elmegy, de aztán 2 hétig egy szál se. Itt a suliban ritkán bulizok szval nemis kívánom annyira a cigit. Max 2-3 sör után de azt kibírom. Ennek milyen következményei lehetnek? Ilyesmi tapasztalat esetleg?

2012. márc. 26. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne jó ha rászoknál.
2012. márc. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lassan egy éve cigizek heti 5-8 szálat és most sem vagyok rászokva.

Ha pl nincs pénzem cigire/ lusta vagyok kimenni rá sem gyújtok nem hiányzik.

2012. márc. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Személyiségedtől és a körülményeidtől függ az egész.Ha rossz körülmények között laksz,utálod az életedet,akkor nagy valószínű,hogy függő leszel.Ha meg nem,akkor kevesebb az esélye.Ismerek én is kocadohányosokat.De ők is mondták,hogy amikor elhatározták,hogy leteszik,az nem volt kellemes.
2012. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Egy igazi troll válasza:

ennyi nem árt...


legalábbis ahhoz kéest hogymennyit iszol ...

piát feletsd el!

2012. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!