Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pár naponta elszívott 1-2...

Pár naponta elszívott 1-2 szál cigi mennyire káros? Szerintem nincs annyi hatása se, mint a passzív dohányzásnak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem lesz több, akkor semmi gond nincs vele. Több szemetet szívsz be azzal ha kimész az utcára.
2011. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért mégis csak töményebb a füst, ha közvetlenül szívod a cigiből és nem csak a más füstjét! Káros azért is, mert egy idő után vszínű többet fogsz kívánni (lásd (hozzászokás"), minden dohányzás (vagy egyéb szenvedélybetegség) az első 1 darabbal, adaggal kezdődik.
2011. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egykori kocadohányosként mondom,hogy igenis káros,arról nem beszélve,hogy keveset meg minek szívni:)
2011. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy minek? :) ehhh! Mert a többet minek? Épp ez az egészben a poén, hogy addig nem káros valami, ameddig tudsz mértéket tartani. Én napi egy szál cigit szívok évek óta. Ha nincs rá szükségem nem teszem, ha van, akkor ellazít, megnyugszok. Nem baj, ha hetekig nem gyújtok rá, nem vagyok a rabja, viszont jól esik... Aki többet szív, rá van szokva, az viszont már nem feltétlen az élvezetért gyújt rá, hanem a szükség miatt. 1-2 szál cigi csak a stressz leküzdésében segít, és szerintem több jótékony hatása van, mint káros. Tudósok bizonyították be, hogy a stressz 10-szer károsabb a dohányzásnál. Hülye példa a mértékletességre, de például a napfény is egészséges, de bőrrákot okoz, ha túl sokat vagy a napon.
2011. márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!