Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 4 hónapja cigizek, minden nap...

4 hónapja cigizek, minden nap 1-5 szálig, hétvégeként nem, de le szeretném tenni, mennyi idő után tisztulok ki?

Figyelt kérdés
Tudom,elég sok idő kell 4 hónap cigi kitisztulásához,de valaki tudna segiteni?? KÖszi.
2012. márc. 27. 09:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tehát hétvégén nem,hétköznap 1-5 szálig,nem jól irtam.
2012. márc. 27. 09:45
 2/11 A kérdező kommentje:
ebbe a 4 hónapba volt 3 hét,amikor nem cigiztem,az is lemaradt :D
2012. márc. 27. 09:48
 3/11 DannyZuko ***** válasza:
le szeretnéd? és mi akadályoz meg benne? Én 15év után ráléptem az utolsóra és nem gyujtottam rá többször, pedig napi 1 dobozt pöfögtem el. Nikotinfügőség nem létezik, csak gyenge akarat. A kitisztulást sajna nem tudom.
2012. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Tedd le a bagót!!!Büdös,drága,káros stb.Én 18 évig bagóztam,és már 5 éve nem kell.Akarat kérdése az egész,bár csak a fogyásról is így tudnék beszámolni.
2012. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
le is fogom,elég volt,büdös sz*r. köszi választ!
2012. márc. 27. 10:26
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

Sok sikert:)

2012. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

tényleg csak akaraterő az egész. de amugy teljesen jelentéktelen mire ez kitisztul , tán 1-2 hét szerintem.

másrészt már megint egy ilyen nyekergés, ha büdös szar meg minden, akkor minek veszed meeeg és miért szivood-_-...


a dohányzás teljesen olyan mint egy jó pia.pihenésképp lazitásképp vagy egy jó kávé,dumálás mellett jó. de nem 2 doboz egy nap egyeseknél. hát nem csoda hogy megy a hiszti..és a bagó hibás, csak te veszed meg, te szivod,ki kényszerit. ezt kéne belátni nem mást hibáztatni. (most nem rád gondolok elsösorban de már az emberi bálgyúságon elborult az agyam)

2012. márc. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell lebecsülni a nikotint,az tehet az egész függőségről.Nem könnyű leszokni róla.Legalábbis annak nem,aki sokáig sokat szívott.De neked könnyű dolgod lesz,kérdező,talán csak az első 2 nap lesz pocsék.Csak határozd el magad.És minél hamarabb szabadulj meg a cigitől,nehogy függő legyél,mert ha egyszer az leszel,majd úgyis le kell szoknod és ha már függő vagy,borzalmas tud lenni a leszokás,egy igazi rémálom.Igaz,csak akaraterő kell hozzá és kész,meg van oldva,de aki érzékenyebb lelkű,annak ez nem elég,úgyhogy vigyázz ezzel a sz@rral.
2012. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én hat évig szívtam, napi 1-1,5 dobozzal.

Aztán egyszer azt mondtam, hogy kösz! Nekem elég volt ennyi. Elosztogattam az összes cigimet. Pár hónapra rá vettem egy dobozzal, és elszívtam egy szálat, majd elosztogattam a dobozt. Azóta nem gyújtottam cigire. Ennek már hét éve.

2012. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A tisztulás évekbe telik... jó te 4 hónapja cigizel az még nem vészes... fokozatosan szoktasd le magad.. nekem így sikerül 5 év bagózás után. beosztottam minden nap 4 szálat vittem magammal, aztán volt mikor kettőt haza is hoztam... utána volt, hogy rá sem gyújtottam.. aztán egyre gyengébbet szívtam.. és megfáztam nem esett jól, pont uccsó szálam volt, hát eltapostam.. azóta nem cigizek, csak nagyon ritkán... már ez is valami... de ezt csak úgy teheted le, ha eldobod...
2012. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!