Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik olyan cigi, hogy...

Létezik olyan cigi, hogy világoszöld pall mall silver? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már egy ideje szeretném kipróbálni a cigit.

Azt szeretném kérdezni ,hogy létezik-e olyan ,hogy világoszöld pall mall silver?

Melyik a jobb a fehér vagy a világoszöld pall mall silver?

Csak normális válaszokat várok és nem kell antidohányosoknak kioktatnia!

20/L


2012. ápr. 6. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem létezik.

Mióta a cigiken tilos a light, meg ultra light és egyéb felirat, csak a színekkel jelzik a gyártók az ízeket, erősségeket. Ez ugyan nem írott szabvány, de szinte minden dohánymárkánál ez van.

Én ma Magyarországon csak silver (ezüst), green (zöld,de nem világos) amber (narancs) és blue (kék) Pall Mall-t látok. (Vagy az itteni dohányboltos nem rendel többfélét.)

A silver 1 mg, az amber 4, a zöld és a kék 8 mg kátrányt tartalmaz.

A zöld az minden ciginél mentolos!

Régebben nálunk is volt több szín, volt világos és sötétzöld Pall Mall, a mentol erősségére utalt a szín árnyalata, volt fehér is (1 mg), az kb. ugyanaz, mint a silver. Emlékszem magyar pirosra is, de rég nem láttam.

Külföldön (Ukrajna) láttam azúr színűt is, Olaszországban lilát. Na az azúr, az olyan metál kékes-zöldes.

Egy a lényeg zöld silver nincs!

2012. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jól leszűkítették a választékot... Én úgy tudtam ,h van világoszöld pall mall. A sima zöldben mennyi nikotin és kátrány van?

Köszönöm ,hogy válaszoltál!!

2012. ápr. 6. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!