Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen érzés cigarettát szívni?

Milyen érzés cigarettát szívni?

Figyelt kérdés
Én most próbáltam ki nem rég és nem is tudom, kaparta a torkom vagy valami ilyesmi. Normális ez vagy teljesen mást kéne érezni? ( Mondjuk én elektromossal próbáltam)

2012. ápr. 6. 17:46
1 2 3
 1/21 Snapette ***** válasza:
100%
Persze, hogy kaparta a torkodat, ha előszőr szívod, a második is fogja. Elektromosról nem tudok nyilatkozni, olyat még nem szívtam, egyébként ha rászoksz, akkor természetesen jó érzés, és egy idő után nem kaprja a torkod, mert megszokod, szédülhetsz is z elején tőle, ez is elmarad aztán később, de inkább ne szokj rá, ha nem muszáj.
2012. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%
Soha nem értettem, hogy jut el valaki addig, hogy menőnek tartsa annak a büdös sz*rnak a szívását.
2012. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem csak az büdös, hanem majd utána a szád, ruhád, szobád mindened. :S
2012. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. ápr. 6. 18:09
 5/21 anonim válasza:
100%
Hmmmm én is cigizek sajnos bár tudom , hogy lefogok szokni!Ha lehetne visszamennék az időben és sürgően kiütném a saját kezemből!Semmi extra érzést nem nyújt, annyi , hogy mikor nem szívsz sokáig akkor idegbeteg vagy !(legalábbis én )
2012. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a jó érzés, hogy rászoksz a cigire, hanem az, hogy ha már rászoktál, hiányzik és akkor gyújtasz rá. Azért az nem mindegy.
2012. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Miért próbáltad ki? Milyen volt?
2012. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
16, kaparta a torkom köhögök még most2 órával utána is. Hogy miért próbáltam ki? Hát nem azért hogy menőzzek vagy ilyesmi, állítólag nyugtató hatása van azért.
2012. ápr. 6. 19:15
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó ha sok gondod van:(

Normális ha még kapar a torkod.

Nyugodtabb lettél utána?

2012. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát így az első után még nem, inkább egyfolytában csak köhögök, de tényleg azért kell mert problémám van és semmi se segít, állítólag ez megnyugtat. Nem akarok rákot kapni de valahogy muszáj elterelnem a gondolataimat.
2012. ápr. 6. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!