Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek gáz ha egy pasi...

Szerintetek gáz ha egy pasi marlboro blue frost-t (mentolos/patronos) cigit szív?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Mért lenne gáz? Nem is értem. A menthol miatt? Az egy hörgőtágító adalék, amelytől szabadabbnak érzed magad. (Mintha friss, hegyi levegőt szívnál.)
2012. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és a narancs pall mall?:D
2012. ápr. 6. 21:47
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm 1. :D
2012. ápr. 6. 21:47
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem mindenki szívjon azt amit szeret. Hiszen nem másvalakiért dohányzol. A narancs Pall Mall az tipikus női cigi, de ha neked az ízlik akkor szívd azt.
2012. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem gáz, én is szoktam venni narancs pall mallt.

Ha te is csak ritkán gyújtanál rá, ne vegyél erőset.

Nem csak lányok szokták megvenni ezt a fajtát.

28/f

2012. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
én ismerőseim közül is van 2-3 fiú aki narancspallmallt szív, őket is lebu.zizom, nemhogy a mentolost szívókat. szerintem egy férfi minimum kéket szívjon, de leginkább pirosat.
2012. ápr. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

cigi miatt b.uzizod le:D okos lehetsz:) apum is narancs PallMall-t szív..anyum is de ő vékonyat..

A kérdésre válaszolva:D nemgáz..olyat szívsz amilyet akarsz..nem másért cigizel..nem olyat szívsz amilyet más hanem ami neked esik jól:DDDD

2012. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
44%
Jobb lenne ha egyiket sem szívnád, szokj le! :D
2012. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
jó hogy nem ma már az határozná meg a nemi identitást hogy ki milyen cigit szív..de baromság istenem! Vannak kifejezetten női cigik ilyen cunci homlokhorpasztó rózsaszínek de akkorse nézném homárnak az embert ha olyat szívna. Nem egy cigi határozza meg hogy a puncit szereti e jobban vagy a férfi segget,ennyi ez hülyeség.
2012. ápr. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
miért kellett lepontozni?:)
2012. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!