Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Káros az, ha heti 3-5 száll...

Káros az, ha heti 3-5 száll cigit elszívok?

Figyelt kérdés

Ha megkínálnak és van kedvem szívni akkor elfogadom,ha nincs kedvem,akkor viszont nem..Így heti kb. 3-5 szállat szoktam szívni,de heti 3x edzek (hétfő,szerda,péntek) és 2x járok el futni (kedd,csütörtök).Rászokni nem akarok és nem is fogok,hisz nem kívánom!

Mennyire káros ez a heti 3-5 száll cigi az egészségemre??



15/F


2012. ápr. 9. 19:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Mióta vagy ezzel így?

Hosszútávon árt, szerintem kevesebbet kellene, ne minden héten, 18alatt nagyon rá lehet szokni

2012. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Másodszor: heti 3-5 szál szinte semmi, de - minden erős dohányos úgy kezdte, hogy eleinte 1-2 szálat szívott el naponta, azután 1-2-3 csomag lett belőle.

Harmadszor, ha sportolsz, akkor mi a roggyant ráknak kell egyáltalán rágyújtanod, még ha ilyen ritkán is teszed? (Egy erős dohányos, aki sokszor megbánta, hogy rászokott.)

2012. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Lemaradt:

Először is: nem száll cigi, hanem szál cigi.)

2012. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Azért gyújtok rá,mert néha jól esik a haverokkal ellazulni és cigizni..

Vagy ez hülyeség? :D

2012. ápr. 9. 21:57
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség, addig amíg nem szoksz rá, utána gáz lesz ha kényszerből kell szívni és nem fog jólesni.

Egyik haverom 15éves kora óta dohányzik, de nem szokott rá most 25:)

2012. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom,hogy a heti 3 szál cigivel és a heti edzésekkel a mérlegen tartom az egészségemet,de azon gondolkoztam tegnap este,hogy mi lenne,ha az a 3-5 szál cigi nem lenne?! Akkor egészségesebb lennék..de ez sem annyira káros..vagy fogalmam sincs..
2012. ápr. 10. 16:59
 7/22 anonim ***** válasza:
Egy jó darabig hanyagold a cigit szerintem:)
2012. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Beteg a cigitol nem leszel, esetleg 10-20 ev mulva. Csak a kondiciodra van hatassal a cigaretta, van 1 haverom dohanyzik de semmi baja, csak hetvegen gyujt ra, es olyan kondicioja van hogy szerintem kondicio teren kepes lenne vegignyomni egy telyes focimeccset valamelyik szelen nagyobb csapatokba.
2012. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"Beteg a cigitol nem leszel, esetleg 10-20

ev mulva."


-Ennyitől is lehetek beteg 20 év mulva??

2012. ápr. 10. 20:59
 10/22 A kérdező kommentje:

"Egy jó darabig hanyagold a cigit

szerintem:)"

Kifejezed bővebben,hogy miért gondolod így? :D

2012. ápr. 10. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!