Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire káros, ha csak...

Mennyire káros, ha csak hétvégente mikor kint vagyunk elszívok pár szál cigit (3-4 szálat) egyébként nem cigizek, hétköznap eszembe se jut, csak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hosszútávon káros, de nem akarom ezt csinálni életem végéig, csak most nyáron... (16L)
2010. jún. 12. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mm rá fogsz szokni.

tudom,tudom midnenki ezt mondja és nem te nem fogsz

19 vagyok, ugyanígy kezdtem, rászoktam. vigyázz nagyon. amugy nem fogsz belehalni ha nem szoksz rá, de szerintem felesleges. csak megszereted a cigarettát.

2010. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi értelme van ennek? Menőzésből? Nem éri meg. Rá fogsz szokni, igazuk van a fentebbi válaszolóknak. Nem is hinnéd, milyen sokan kezdik így, és mindenki azzal van ilyenkor, hogy ő ugyan nem fog rászokni.
2010. jún. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
tudom jól h nem éri meg, de néha megkívánom, ha társaságba vagyok, és iszunk picit. rászokni meg nem hogy nem akarok, de nem is tudnék, nem tudnám miből megvenni :D sajnálnám rá a pénzt... meg most se éreztem még sose olyat, h nekem most mindenképp cigi kell...én azt szeretném tudni, h ha például 2 hónapon keresztül csinálom ezt, akkor lehet e vmi bajom?
2010. jún. 12. 14:24
 4/12 anonim ***** válasza:
nem. nem lesz bajod két honapi cigizéstől. ha akonkrét kérdésre akarsz választ:) Legalábbis én még nem találkoztam olyannal akinek lett volna...
2010. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha egészséges vagy, nem lesz bajod tőle, de ha asztmás vagy, akkor inkább mondj le róla.

Ha nincs pénzed megvenni, akkor még rosszabb lesz, amikor rászoksz, ismerősöm is ugyanígy kezdte, hogy csak egyszer-kétszer gyújtott rá, meg hogy ő úgyse fog rászokni, mert sajnálja rá a pénzt, aztán mire észbe kapott, meglopta a szüleit, hogy vehessen cigit. Tényleg vigyázni kell ezzel, ha igazán komolyan gondolod, hogy nem akarsz rászokni, akkor alkalmanként se gyújts rá!

2010. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
én lassan 3éve vagyok így vele, h csak buliba cigizek, hétvégenként max 6-7szálat elszívok, de nem szoktam rá, inkább kezdem unni. volt már olyan, h végig buliztam az egész hetet, elszívtam napi 5szálat kb, és nem kívántam utána se. ált am a legerősebb cigit szívom, mert annak van íze, szűrő nélkül még jobb. eddig bajom nem volt tőle, ezután se lesz sztem. neked se lesz bajod tőle:) 17/f
2010. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
na akkor elmesélem hogy lettem dohányos: 15 évesen első cigi, bulikban nagy néha rávettek, ha ittam, hogy ugyan már szívjak el egy cigit velük, és tényleg jó volt. Ezután 16 éves koromtól bulikban már rendszeresen elszívtam 3-4 szálat. 17 évesen még mindig csak bulikban cigiztem, de akkor már fél doboz is elfogyott néha egy este alatt. Gondoltam nem olyan gáz ez, ennyit mindenki szív, ha hétköznap nem gyújtok rá nem leszek függő.. 18 évesen már hétköznap is rágyújtottam egyszer-egyszer, sőt már akkor is cigiztem, amikor a barátokkal egyszerűen csak beültünk valahova beszélgetni. Aztán egyetem, saját lakás, teljes szabadság, és most napi 4-5-6 szál, egy sima évközbeni hétköznapon, vizsgaidőszakban fél doboz. Szülők tudják, de természetesen nem támogatják, ezért előttük sose cigizek. És igen, rászoktam, mert már próbáltam leszokni, és nem tudtam. Vigyázzatok!!!
2010. jún. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mivan, nem lesz bajod a cigitől?!

Csak pár szálat szívsz pár naponta előb utóbb köhögni foksz.

Attól hogy nem szívsz sokat, még nem leszel egészséges xD

2010. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem is az volt a kérdés hogy jót tesz -e a pár szál cigi naponta...
2010. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én már 40 éve cigizek. Pedig ugyanígy kezdtem. Amiota cigizek, állandóan köhögök. Érszűkületem is van, és elszívtam legalább egy ház árát.
2010. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!