Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most vedtem egy shiazo kristál...

Lacixxx12 kérdése:

Most vedtem egy shiazo kristályt a vizipipámhoz és ezzel kapcsolatban szeretnék kérdezni?

Figyelt kérdés
Na akkor megtöltöm és jó mindent de gy olyan 20-25 perc után kaparja a torkomat és alig szivom meg és ha leveszem az alufoliát akkor nincs aroma a kristályban és ilyenkor ujra töltöm kristályal és megint jó de 20 perc után megint szar és ebbe szeretnék kérdezni hogy ilyenkor mivan ez normális vagy nem? vagy ha valakinek meg van a tapasztalata akkor ira már le nekem lécives elöre köszii

2012. ápr. 14. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Ha kapar akkor a szén széléről kapargasd le a hamut és az is segít ha belefújsz a csőbe.
2012. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem de szóval kaparjam le a szénröl a hamut vagy fujak a csöbe és mien csöbe amit szivok vagy meikbe?
2012. ápr. 14. 13:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Aha lekaparod a szenet és abba a csőbe amit szívsz belefújsz ezáltal egy csomó füst kimegy a tartájból.
2012. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
shiazo kristály xd
2012. ápr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#2/4 megcsináltam de akkor is olyan nem tudom mi lehet mindig cserélgetem ugy jó csak macerás
2012. ápr. 15. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Kapard le a szenet a széléről. És + 1 réteg fóliát rakj a szén alá. Egyébként hány éves vagy? Ha már pipázol biztos "nagy fiú" vagy. Illene megtanulni írni...
2012. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez van telefonon ìrok és nem fogok szarakodni
2012. ápr. 17. 10:10
 8/9 anonim válasza:

Heló !

Velem is volt ez , általában akkor van amikor túl sok hőt kap a shiazo , vagy a dohány ...

Ragd távolabb a közepétől a szenet . Ha öngyuladós szened van akkor törd el 2-3 darabba és úgy tedd rá .

2012. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem ez akkor gond amikor kis kerámiába raktam a shiazot, a nagy phunnel kerámiába 45-50 percig gond nélkül ég kaparás nélkül, egy 5 cm öngyulladós szénnel.


Szóval vagy nagyobb kerámiát használj, vagy alufóliából sodordj kukacot, aztán csinálj belőle spriált és rakd a szén alá.


szóval így kéne kinézni a végtermékek:


[link]

2012. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!