Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Ti miért cigiztek?

Dohányosok! Ti miért cigiztek?

Figyelt kérdés
Mármint miért,vagy ki által szoktatok rá?
2012. márc. 2. 16:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
82%
Én is az ismerőseimtől ezt szoktam kérdezni de azt mondják folyton: "nem tudom".
2012. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

találtam 1 doboz kék szofit elszívtuk a spanokkal

vettem mé 1et azt má rá szoktam

most akarok leszokni

14\f

2012. márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
ja meg kaptam is pár szálat
2012. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én már szinte halálközeli függőséget cseréltem le cigire. Sajnos az utóbbi megmaradt, de ha az előző, akkor már nem élnék..
2012. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

14 évesen gyújtottam rá és azóta szívom. Elég erős dohányos lett belőlem...

Az ikertesóm meg a húgom is cigiznek napi egy ill. másfél dobozt, szal elég füstös a család.

Amit kicsit bánok, hogy mi hárman lányok nem akartunk cigizni, sőt anyut le akartuk szoktatni, de 14 évesen elcsábultam, mikor anya hagyott itthon pár szálat, én meg kíváncsi voltam. Sokan mondják, hogy rossz volt az első, nekem viszont jólesett és folytattam. Anya azt mondta, 14 éves kor felett engedi a cigizést, mert úgyis hiába tiltja, a húgomnak viszont megmondta, hogy 14 alatt szigorúan tilos (12 volt ekkor).

Az ikertesóm cseszegetett egy pár hónapig, hogy miért csinálod, nem kéne, régebben te sem akartál, tedd le, én meg csak röhögtem, hogy milyen jó cigizni, kínálgattam, piszkáltam. Kamaszlány voltam, talán ennyi rá a mentségem. Aztán egy nap lejött az ikertesóm a kertbe, már hónapok óta cigiztem és kért tőlem egy szálat. Először azt hittem hülyéskedik, de aztán vigyorogva adtam neki egyet meg az öngyújtómat-én akkor már kéket szívtam.

Szerencsétlenkedett az gyújtóval, bénázott, én meg csak vigyorogtam, mondtam neki, hogy te egy balpina vagy. Nagy nehezen meggyújtotta és dühösen beleszívott, aztán nekiállt köhögni, én meg kiröhögtem, hogy akkora balpina vagy, hogy még cigizni se tudsz. Erre felhúzta magát és már csak dacból is tovább szívta. Kérte mutassa meg, hogy kell, én pedig megtettem.

A húgom meg törvényszerű volt, hogy utánunk csinálja. Látta a két nővérét füstölni, és már alig várta, hogy 14 legyen és cigizhessen, ezt hangoztatta is rendszeresen, a 14 szülinapjára is cigit kért.

Mi meg 14-15-16 éves hülyeleányok az ikertesómmal még adtuk alá a lovat, olyan jó nővérek voltunk, hogy rendszeresen direkt előtte cigiztünk. Ha panaszkodott, hogy ő is rá akar gyújtani, csak nem teheti, akkor mi látványosan rágyújtottunk, ráfújtuk a füstöt... Meg hangosan beszélgettünk előtte, milyen jó cigizni. Aztán megvettük neki a születésnapjára a cigit és ő is rászokott.


A húgom miatt van bűntudatunk az ikertesómmal, mert lehettünk volna jobb tesók, nincs mentség, de két hülye kamaszlány voltunk, most meg az imádott hugicánk szájában is ott füstöl a szál, mint a mienkben és ő sem akar leszokni.

20/L

2012. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Mert jó! Utolsó 20/L én nagyon kíváncsi lennék rád:D Ezek a hosszú szövegek amit szinte minden kérdéshez írsz:) Csodálatos:D
2012. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó: és mi a jó benne? Mert szerintem a füstbe semmi jó nincs!
2012. márc. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 xvale válasza:
100%
engem általába lenyugtat...és haverok által szoktam rá
2012. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.

# 5/8 Időpont tegnap 17:19


NA ti is aztán szép család lehettek.Anyád már 14 évesen megengedte hogy cigaretázzatok.Ráadásul születésnapi ajándéknak dekk hááát...

14 évesen ha rágyújtottam volna akkora sallert kaptam volna, hogy taknyom-nyálam összefolyt volna.

2012. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó....kb nálam is ez a helyzet. 14 évesen engedni...hát nem is tudom. Bár volt osztálytársam, akinek engedték 14 évesen, de én elítéltem azt a szülőt, bármennyire is szerettem volna én is nyíltan cigizni 14 évesen.


Miért is szívom?

A stressz megoldása érdekében, miközben tudom, hogy semmit nem old meg, de azért szívom. Ami fontos, hogy egyáltalán nem azért, hogy beépüljek egy társaságba.

2012. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!