Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mikor nem szívok cigit legaláb...

Mikor nem szívok cigit legalább 2 órája nyugtalan és feszült leszek és képtelen vagyok letenni, napi 1 dobozzal szivok el milyen megoldás van erre?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 18:19
 1/9 anonim válasza:
állíts be a telefonodon 3 óránként emlékeztetőt, hogy csipogjon, és akkor cigizz, amikor csipog. egyik ismerősöm így szokott le!!!!! én csak hetente egy SZÁLAT szívok, nekem egy vagy 2 doboz elég egy évre.
2012. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én két hónapja még 70 szálat szívtam naponta, ismerem az érzést, de én két órát se nagyon bírtam ki. A nikotin ilyen addiktív, nehezen abbahagyható drog. Vannak nikotinpótló leszoktató módszerek (rágógumi, tapasz), lehet, hogy Neked bejön. Én végül is az e-ciginél kötöttem ki, de előtte minden módszert (akupunktúrától kezdve a gyógyszeres leszoktatásig) kipróbáltam, és kudarcot vallottam.
2012. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az e cigi sokat segít.Ha nikotinmenteset szívsz,azzal könnyű leszokni.Nekem sokat segített,így szoktam le.
2012. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ALlen Carr könyvét ajánlom. Nekem is napi 1 doboz volt, és akármikor belevágtam a leszokásba, maximum fél napot bírtam ki, de nagyon nehezen. Aztán meghallgattam a könyvet mp3ban, és egyik napról a másikra sikerült letenni. Fejben dől el az egész, nem a tested lesz feszült, hanem pszichés eredetű, ezért egy könyv is segíthet. (többet is mint a nikotinpótló szerek)
2012. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mióta cigizel? Milyen fajtát szívsz?
2012. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok kék multi vagy bond
2012. ápr. 23. 09:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Mióta dohányzol?

Egy nap mennyit szívsz el?

2012. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
4 éve 1 dobozzal naponta
2012. ápr. 23. 09:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha az elektromos cigi mellett döntesz, ami szerintem is jelenleg a legjobb módszer a leszokáshoz (még ha sokan támadják is), akkor nem a nikotin mentessel kell kezdeni, mert akkor mellette fogod szívni a hagyományost. Nikotinost, aztán csökkenteni a nikotin mennyiségét, így el lehet érni a nikotin mentesig.
2012. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!