Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Használat közben mi a különbsé...

Használat közben mi a különbség az Ego Standard és az Egos Plus elektromos cigaretta között?

Figyelt kérdés
Most készülök vásárolni e-cigit, segítséget kérnék a döntéshez.

2012. ápr. 29. 16:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Ego Standard és Ego Plus között :)
2012. ápr. 29. 17:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Voltaképpen csak az árkülönbség van köztük.
2012. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A külnbség a kimenő feszültség, a két akksi között. Az egyik 3,5V a másik 4,2V. Ennek abban van szerepe, hogy mennyit küld a fűtőszálra. Javaslom, hogy olyat vegyél, aminek állítható a kimenő feszültsége, mert van különbség köztük. Más "füsthatás", más íz, más torokhatás, mert állítható a feszültsége, így más hőfokon izzik a fűtőszál. És mindenféle képpen ajánlom, hogy olyat vegyél, amit töltés közben is tudsz használni. Nem feltétlenül a töltés közbeni használat miatt, én sem szoktam töltés közben használni, hanem sokkal egyszerübb a töltése, mert csak a végén lévő kupakot kell lecsavarni és bedugni a csatlakozót, ellenben amit te kinéztél, arról le kell a burkolatot, majd a kazánt csavarozni, és a töltőt a helyére betekerni. Nekem sokkal jobban bejöttek ezek, nem kell annyit bajlódnom vele. Nem akarok reklámot egyik cégnek sem, ha kell segítség, akkor írj privátban, szívesen segitek.
2012. ápr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előző jókat mondott, de ha elbizonytalanodsz vagy megerősítésre van szükséged, nekem is írhatsz. Gagyit ne vegyél, kidobott pénz.
2012. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Páromnak keresünk e-cigit, azt hittem, ez elég jó, amit kinéztünk. Jelenleg napi egy dobozzal szív, reményeink szerint kiváltanánk vele a hagyományos cigit. Esetleg ha küldenétek oldalt, melyik típust "nézegessük", megköszönném (akár privát üzenetben).
2012. ápr. 30. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!