Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy kell tüdőzni? és minek?...

Hogy kell tüdőzni? és minek? és egyáltalán mi az? Mi van ha a cigit tüdőzés nélkül szívom el?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 17:36
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
akkor nem fog kijönni füst vagy mi a szösz?
2012. máj. 6. 17:37
 2/17 anonim ***** válasza:

hogyne jönne ki XDDD

csak nem szép csikban hanem mint vmi füstpamacs.

régen én is igy szivtam mert azt hittem letüdözöm. aztán közölték hogy nem.mikor leszivod egyszer ugye,mikor kiszivod a cigiböl akkor utána mégegy levegöt kell venned. és akkor kerül tüdöbe. észre fogod venni mert nagyon fáj és köhögörohamod lesz.mivel nem vagy hozzászokva.

2012. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de akkor mire jó? ha fáj meg köhögőroham ....
2012. máj. 6. 17:42
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább az érdekelne, hogy mire jó úgy szívni a cigit, hogy nem tüdőzi le az ember. Annak mi az értelme?

Mármint alapból semmire nem "jó" a cigi, de azt tényleg nem értem, hogy mit él át az, aki csak úgy kocázza.

2012. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
jó de én alappból nem értem hogy ha fáj akkor miért jó?
2012. máj. 6. 17:50
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

ha nem tüdözöd le ugynanugy jolesik szivni meg az ize is ugynaugy jo...ennyi.

de nem tom megmondani minek letüdözni XDDD

legjobb lenne ha rá se gyujtanál most komolyan. én le se birtam tüdözni jozanul.életem elsö piálásánál letüdöztem mert nem éreztem semmit na onnantol megy XD


talán ha letüdözöd jobban megnyugtat.mert lassabban jön kia füst.vagy nem tom. az egész ciginek az értelme hogy nyugtat ha szivod, na persze a nikotinfüggöség se mellékes csak annak nincs értelme. én csak sör mellé szivok mert jolesik mellé. máskor nem.

2012. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
mert mindneki cigizik körülötted és közéjük akarsz tartozni és ciki ha nem tüdözöd le. gondolom én.én suliba mentem ki mindig a cigizökkel és annyi füstöt benyeltem hogy elkezdett hiányozni. én igy kezdtem.
2012. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
jaaa kezdem érteni :D de az nagyon fáj? :( mármint először?
2012. máj. 6. 17:52
 9/17 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. El sem tudnám képzelni, hogy úgy szívjam a cigit, hogy nem tüdőzöm le, tényleg nem látom értelmét. Egyszer, amikor le akartam szokni, vettem ilyen gyógynövény cigit, ami egyrészt cseszettül büdös volt, mintha szemetet égetnének vagy nem is tudom, de ami a lényeg, hogy hiába tüdőztem le, hiába szívtam akármilyen erősen, egyszerűen nem éreztem semmit. Úgyhogy ez az ötlet itt meg is bukott. Mert nekem a cigizésből pont az az érzés, az a "kattanás" hiányzik, amikor normálisan letüdőzöm a füstöt.
2012. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
igen nagyon fáj. ugy érzed hogy szét akar robbanni a tüdöd. aztán meg percekig köhögsz. mondjuk én erösebb cigivel kezdtem nem tom hogy egy fehér cigivel miylen lett volna.amugy az elsö "nem letüdözött" slukktol is köhögsz.de az még nem fáj.
2012. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!