Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy kell tüdőzni? és minek?...

Hogy kell tüdőzni? és minek? és egyáltalán mi az? Mi van ha a cigit tüdőzés nélkül szívom el?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 17:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt az első letüdőzés. És amúgy csak úgy érzed a cigit, anélkül semmi értelme szívni...

20/L

2012. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen,borzasztó fájdalmaid lesznek,ha letüdőzöd.
2012. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én a 4. cigim után tudtam normálisan letüdőzni. Igaz én gyengével kezdtem ,de nem fáj. Elsőnek picit fura ,de nem olyan vészes. :)

Ui.: csak mértékkel! :)

2012. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
letüdôzni ùgy kell hogy szívsz utána szívsz hozzá levegôt ès lemegy elôször köhögsz meg az orrodon megy ki de belejössz ;)azért kell mert nincs értelme szívni ha nem tüdôzöl(nem szeded le) ha anèlkül szívod le semmi nincs de jobb úgy mer a cigibe nikotin van ès jobban megnyuktat;) ja és elôször gyengèvel próbáld a tüdôzès mert ha tôltôttel szívod megszédülsz picit:D
2013. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
multkor nagy vastag szivart letűdöztem xDDDDDDDD ASZTHITTEM MAGHALOK :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD de am cigizek semmi extra ne mvolt amikor elsőre letüdöztem mert én elötte má 1 éve vizipipáztam és annál meg végkép nem nehéz letüdözni
2013. okt. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amikor először tüdőztem,azt hittem ott halok meg xd 5 percig köhögtem és 1-2 órán át éreztem a tüdőmben valamilyen gumó formáju fájdalmat.
2015. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Brian0 ***** válasza:
igen az első nagyon fog fájni órákig, és fulldoklás is lesz, nehezen kapsz majd levegőt. Ha nem tüdőzöd le, akkor a szájnyálkahártyán keresztül kerül nikotin a szervezetedbe, persze kevesebb. Súlyos fogszuvasodást , és szájrákot okoz. Ha letüdőzöd akkor a nikotin a tüdőből kerül a vérbe. Úghye a tüdő dolga, hogy levegőt szívjon be, abból az oxigént felszívja a vérbe ahol a vörösvérsejtek szállítják az izmoknak, az agynak és a sejteknek, mert kell a működésükhöz, és széndioxidot ad le, amit kifújsz, ez az elhasznált oxigén lesz. Amikor letüdőzöd a nikotin is a véredbe kerül, am i az agyba. aztán mivel a cigi is drog, az agyad újra kérni fogja, és ha nem kap, ideges leszel. Ez a rászokás. Amikor ez a füst a tüdődbe kerül, a tüdődet elkezdi roncsolni, és egy idő után annyira szétroncsolja, hogy meghalsz. A tesiórán fulldoklani fogsz 10 méter után, büdős leszel, anyád rájön stb. Nem éri meg. Ha letüdőződ annyi neked. A dohányosok azért hiszeik, hogy megnyugtatja őket, mert az agy kéri a drog adagját, és ha nem kapja meg, akkor feszült leszel, és a cigi oldja felezt a feszültséget, de mivel a nikotint a veséd gyorsan kiválasztja és kipisiled, így 20 perc után újra rá kell gyújtanod, azaz tanórán ha óra előtt szívtad el, akkor 25 percig még ideges leszel, de ha csak reggel, akkor tanítás végéig leszel ideges, de mindig az leszel ha nem tudsz cigizni. ha meg nem lesz rá lüvéd, akkor lesz a legszarabb, mert mindig ideges leszel, ami 3 hét után múlik csak el. ez a leszokás.
2015. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!