Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha Valamilyen filctollal...

Ha Valamilyen filctollal kidíszítek egy cigit, az attól károsabb hatású lesz? Van olyan eszköz amivel nyugodtan rajzolgathatok rá?

Figyelt kérdés
Tudom hogy eleve káros a cigarettázás, nem erre vagyok kíváncsi. Csak ajándékba szeretnék adni egy doboz díszes cigit egy barátomnak és ha nagyon káros akkor nem szeretném hogy elszívja (vagy valami más ajándékot kell adnom neki).

2012. máj. 6. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Most volt egy ilyen kérdés.

Amúgy nem vészes. A cigipapír alapból festve van, kuurvaegészségtelen úgy ahogy van, de egy doboz rajzos cigitől külön baja nem lesz.

2012. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illetve ha szépen megfested, csak nem lesz olyan, hogy elszívja, inkább kiteszi dísznek, hogy maradandó emlék legyen :D
2012. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Remélem hogy így van. Tudom hogy volt hasonló kérdés csak ott nem találtam értelmes választ :/ (bár lehet nem ugyanarról a kérdésről beszélünk). Igazad lehet azzal kapcsolatban hogy inkább megtartja emlékbe bár erős dohányos... mindegy. Köszönöm a választ :)
2012. máj. 6. 20:43
 4/5 anonim válasza:
:D én tettem fel azt az előző kérdést, úgyhogy én is köszönöm a választ, mert tényleg semmi konkrétat nem írtak.
2012. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gábor222 válasza:
0%
Nyugodtan díszítsd ki a cigit+ tömködd meg egy kis ciánporral is
2012. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!