Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mikor fognak elmúlni a rémálmaim?

Mikor fognak elmúlni a rémálmaim?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs,hogy hova illene be ez a kérdés,ezért ide írom.Az a helyzet,hogy 2,5 hónapja leszoktam a cigiről.Az első 4 nap szörnyű volt,se aludni,se enni,semmit nem tudtam és az tett be nagyon,hogy elkezdtem rosszakat álmodni,ami előtte nem nagyon fordult velem elő.Ezért vettem egy e cigit,amit magam töltök csak glicerinnel és csak esténként szívtam eddig,hogy el tudjak aludni.Ma elhagyom az e cigit is és rettegek az éjszakától.Másoknak is vannak ilyen tapasztalatai leszokással kapcsolatban?Mikor fognak elmúlni a rémálmok?

Ja,amúgy az életemről annyit,hogy elég feszült itthon a hangulat,nem érzem jól magam.Folyamatos stresszben élek itthon is és persze máshol is.De máshol még mindig jobban érzem magam,mint otthon.Tudom,hogy ezzel vannak összefüggésben a rémálmok,mert eddig a cigi volt a támaszom,csak arra lennék kíváncsi,hogy azoknak milyen volt a leszokás,akik rossz körülmények között éltek?



2012. máj. 10. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem félsz tudat alatt hogy vissza fogsz szokni.

Hány éves vagy? Mennyi ideig dohányoztál? Milyen fajtát szívtál és egynap mennyit? Mi okból próbáltad ki?

Miért szoktál rá?

Nagyon ügyes és erős vagy hogy letudtad tenni.

2012. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!